САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА КОД ПРАВНОГ ФАКУЛТЕТА: Аутомобилом покосио мотоциклисту, несрећни мушкарац непомично лежи на земљи
САОБАЋАЈНА несрећа се догодила код Правног факултета, у улици Булевар краља Александра.

Зоран Јовановић
Аутомобил је оборио моторциклисту у улици Булевар краља Александра, надомак Правног факултета.
Према незваничним информацијама, особа која је управљала моторциклом лежи непомично на земљи, а на себи има кацигу и сву неопходну опрему за управљање овим превозним средством.
На место несреће је дошла полиција како би извршила увиђај, а окупио се и велики број грађана како би помогао учесницима саобраћајне несреће.
На овој локацији је дошло до мањег саобраћајног застоја, па се моле учесници саобраћаја да заобилазе поменути правац.
Увиђај је у току.
(Објектив)
Препоручујемо

ТЕЖАК УДЕС КОД "ЗМАЈА": Преврнуо се шлепер на ауто-путу, исцурела нафта
31. 05. 2021. у 11:19

ФОТОГРАФИЈЕ СА МЕСТА НЕСРЕЋЕ: Страшан удес код Лознице - Страдала једна особа!
30. 05. 2021. у 18:16

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (0)