ЕКИПЕ ПРЕТРАЖУЈУ ТЕРЕН ОКО ФАБРИКЕ "СЛОБОДА": Ево каква је тренутно ситуација након стравичне експлозије у Чачку (ФОТО/ВИДЕО)
ЈУТРО након експлозије у магацину фабрике Слобода Чачак полиција не дозвољава да се приђе насељу Придворице које је најближе самој фабрици и магацину који је експлодирао.

Фото: В. Илић
Како репортер "Новости" незванично сазнаје, у овом делу се налази доста неексплодираних убојитих средстава.
Специјалне екипе "чешљају" сваки педаљ терена.
Узнемирени житељи кажу да се могу видети трагови експлозије по аутомобилима. На неким кућама су попуцала и стакла.
Испред саме војне фабрике "Слобода" налази се велики број ватрогасних возила. Тренутно нема детонација.
Подсетимо, ноћас око 01:30 дошло је до експлозије у магацину војне фабрике "Слобода" из Чачка.
Препоручујемо

ОГЛАСИЛА СЕ КОМПАНИЈА "СЛОБОДА": Ево шта се ноћас тачно догодило у фабрици у Чачку!
04. 06. 2021. у 09:03

ДАН ПОСЛЕ - НОЋИ ПАКЛА У ЧАЧКУ: Пожар коначно угашен, хеликоптери ВС извршили 50 налета (ФОТО/ВИДЕО)
04. 06. 2021. у 03:29 >> 22:21

СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући
ЕЈМИ Аптон (38), оснивачица удружења Florrie’s Army у Лидсу у Енглеској, нашла се у центру велике афере након што су родитељи преминуле деце открили да су тела њихових беба држана у њеној кући уместо у мртвачници.
27. 08. 2025. у 17:50

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

"ЦИНИЧАН - У ПОЗИТИВНОМ СМИСЛУ": Москва о Трамповим покушајим да оконча ратове
ПРИСТУП америчког председника Доналда Трампа у вођењу дипломатије кроз склапање трговинских договора "прилично је циничан", али у позитивном смислу, изјавио је у петак представник Кремља Дмитриј Песков.
05. 09. 2025. у 19:51
Коментари (0)