САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА У СУБОТИЦИ: Мушкарцу позлило, ударио у семафор, повређено дете (ФОТО)

Ј.Л.

23. 06. 2021. у 18:11

НА РАСКРСНИЦИ код хотела "Патрија", најфреркфентнијој саобраћајници у Суботици данас око 16.40 догодила се саобраћајна незгода у којој је три лица повређено.

САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА У СУБОТИЦИ: Мушкарцу позлило, ударио у семафор, повређено дете (ФОТО)

Фото: Ј.Л.

До незгоде је дошло када је путничко возило, које се кретало из правца Сенћанског пута десетак метара пре семафора почело постепено да силази са коловоза на пешачку стазу и ударило директно у семафор. На пешачком прелазу је стајало дете које је задобило повреде, по речима очевидаца није га ударио ауто него делови одваљеног семафора. 

- Једна жена му је одмах притрчала у помоћ, дете је мало крварило, али више је било паралисано од шока. У возилу је било двоје старијих људи, деловало је као да је човеку позлило- кажу очевици. - Врло брзо је дошла Хитна помоћ и забринула их. 

У суботичкој полицији су нам потврдили да6де несрећа догодила из још неутвђених разлога. 

- Возач је из непознатих разлога сишао са пута и ударио у семафор а семафор пао на дете. Даља истрага ће утврдити околности које су довеле до несреће - кажу кратко у ПУ Суботица. 
 

Фото: Ј.Л.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ОТКРИВАЈУ: Русију ће на преговорима у Истанбулу представљати ова два званичника

АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ОТКРИВАЈУ: Русију ће на преговорима у Истанбулу представљати ова два званичника

ВИСОКИ бивши званичник Кремља, који је желео да остане анониман због осетљивости теме, рекао је да ће Русију на предстојећим преговорима у Истанбулу представљати министар спољних послова Сергеј Лавров и саветник председника за спољну политику, Јуриј Ушаков, објавио је лист Вашингтон пост.

14. 05. 2025. у 09:19

Коментари (0)

МАКСИМИР 1990. НИЈЕ БИЛА УТАКМИЦА КОЈОМ ЈЕ ПОЧЕО РАТ: Звезда и Динамо су после језивог хаоса ипак играли, а ево како се то завршило