СМРСКАНА ВРАТА "ПЕЖОА", ДЕЛОВИ МОТОРА РАСУТИ ПО ПУТУ: Узнемирујуће слике код Руменке, на месту погибије полицајца (ФОТО)
У УЖАСНОЈ саобраћајној несрећи која се догодила око 16 сати код Руменке, мештани су након погибије полицајца затекли стравичан призор.
Фото: Инстаграм принтскрин НС уживо
На месту где је страдао полицајац Божидар К. (36), види се аутомобил на коме су смрскана сувозачева врата и оборени мотор са расутим деловима по путу, пише Блиц.
Према првим информацијама, Божидар је јурио на полицијском мотору под ротацијом за возачем који није хтео да се заустави на знак "стоп".
Он је у једном тренутку налетео на аутомобил марке "пежо" који је са паркинга излазио на улицу. Полицајац се закуцао у сувозачева врата и на месту преминуо.
Возилом је управљала женска особа, која није видела да према њој иде полицијски мотор.
Увиђај и истрага су у току, а за сада није познато да ли је полиција ухватила возача за којим је страдали полицајац био у потери.
Препоручујемо
ДЕЧАЦИ ПОВРЕЂЕНИ У БУГАРСКОЈ СТИГЛИ У ТИРШОВУ: Дочекали их родитељи (ФОТО)
18. 08. 2022. у 12:25 >> 12:43
ИЗБЕГНУТА ТРАГЕДИЈА: Ауто прешао 25 километара с возачем у несвести
17. 08. 2022. у 00:26
ПУТИН О ИСПОРУЦИ "ТОМАХАВКА": Ако Украјина нападне оружјем дугог домета, одговор ће бити запањујући
АКО Украјина покрене нападе оружјем дугог домета на Русију, одговор ће бити запањујући, изјавио је данас руски председник Владимир Путин.
23. 10. 2025. у 17:59
СТИЖЕ ЗИМА КАКВА СЕ ВИЂА ЈЕДНОМ У СТО ГОДИНА? Метеоролози одговорили на спекулације о "зими века"
НЕМАЧКИ портали су преплављени информацијама о екстремној зими, улицама прекривеним снегом и екстремним временским условима који прете земљи.
23. 10. 2025. у 17:38
СПАВА ПОРЕД ВЦ ШОЉЕ БЕЗ ПОКЛОПЦА Хаос у затвору где је Саркози, вичу му: "Осветићемо Гадафија!" Посебан третман за бившег председника
"СВИ затвореници праве буку, вичу, лупају по зидовима..."
22. 10. 2025. у 15:32
Коментари (0)