ОВО СУ МИЛОЈЕ И МИЛЕНА КОЈИ СУ ПОГИНУЛИ У АМЕРИЦИ: Аутом улетели у кућу и погинули на месту (ВИДЕО)
БРАЧНИ пар пореклом из Србије Милоје и Милена Марковић погинули су у тешкој саобраћајној несрећи у Парк риџу, пошто је њихов аутомобил ударио у кућу великом брзином, у уторак пре подне.

Foto: Printskrin/fox32chicago
Брачни пар Милоје (85) и Милена (77) је ишао у "хонди" из 2007. године у правцу југа Камберленд авенијом око 11 сати ујутро по локалном времену, када су пројурили кроз раскрсницу и ударили у кућу, саопштила је полиција Парк Риџ.
Слике с лица места показује да су супружници, који су пореклом са наших простора, буквално пролетели аутомобилом у кући.
Препоручујемо

МИЛОЈЕ И МИЛЕНА СТРАДАЛИ У АМЕРИЦИ: Супружници из Србије аутом ударили у кућу (ВИДЕО)
10. 11. 2022. у 08:39

БМВ СЕ ЗАКУЦАО У ПАРКИРАНА ВОЗИЛА: Тешка саобраћајна несрећа код Обреновца
10. 11. 2022. у 01:09

ПОРОДИЦЕ У ШОКУ НАКОН ШТО СУ ОТВОРИЛЕ КОВЧЕГЕ СА ТЕЛИМА: Нове бизарности након пада авиона у Индији
СИН жене која је погинула у паду авиона компаније Air India изјавио је за Би-Би-Си да су у ковчегу с телом његове мајке пронађени и „други остаци“.
23. 07. 2025. у 16:49

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

ВЕЛИКЕ ДЕВОЈКЕ: Федерерове ћерке више нису мале - лепе близнакиње, видите на кога личе (ФОТО)
ПОРЕД њих две, Роџер Федерер је отац двојице дечака - Леа и Ленија.
22. 07. 2025. у 17:19
Коментари (1)