"ЈОШ УВЕК НЕ ЗНА ДА СУ АНЂЕЛА И ВУК ПОГИНУЛИ" Мајка једине преживеле у несрећи код Врчина за "Новости": Миона се пробудила
У САОБРАЋАЈНОЈ несрећи, на пружном прелазу, прошле ноћи у Врчину, страдали су Вук Г. (18) и Анђела Б. (15), када их је покосио воз, док је Миона Ђ. (17) лакше повређена.

Фото: Приватна архива
- Ока нисмо склопили од ноћас, од када смо чули за несрећу на прузи, где су изгубљена два млада живота. Наша Миона је преживела, али задобила је повреде. Но, доктори кажу да је сада "стабилно" и да верујемо у њено оздрављење - каже за "Новости" Зорица Ђорђевић, мајка Мионе (17), једине преживеле у незгоди која се ноћас догодила на пружном прелазу у Врчину, где су погинули Анђела Б. (15) и Вук Г.(18).
- Били смо у болници, видели смо наше дете, пробудила се. Има бројне повреде, на више места је ушивана, али срећом, нема повреда унутрашњих органа, крварење и преломе, као ни повреду мозга, с обзиром на то да је кад је испала из аута, ударила главом - каже Зорица.
Наша саговорница каже да Миона не зна шта се догодило и шта јој је са пријатељима:
- Она је изгубила свест у незгоди. Зато не зна ни шта се тачно догодило, као ни да су Вук и Анђела погинули. Били су јако блиски, добра деца и другови. Треба да јој, кад се мало опорави, кажемо истину, али не знамо како и плашимо се да је то не дотуче и евентуално не погорша њен опоравак.
БОНУС ВИДЕО: ПАМЕТ У ГЛАВУ - НЕ ПИЈАН ЗА ВОЛАН: Несвакидашња симулација саобраћајне несреће изведена у Суботици

ПУТИН О ИСПОРУЦИ "ТОМАХАВКА": Ако Украјина нападне оружјем дугог домета, одговор ће бити запањујући
АКО Украјина покрене нападе оружјем дугог домета на Русију, одговор ће бити запањујући, изјавио је данас руски председник Владимир Путин.
23. 10. 2025. у 17:59

СТИЖЕ ЗИМА КАКВА СЕ ВИЂА ЈЕДНОМ У СТО ГОДИНА? Метеоролози одговорили на спекулације о "зими века"
НЕМАЧКИ портали су преплављени информацијама о екстремној зими, улицама прекривеним снегом и екстремним временским условима који прете земљи.
23. 10. 2025. у 17:38

СПАВА ПОРЕД ВЦ ШОЉЕ БЕЗ ПОКЛОПЦА Хаос у затвору где је Саркози, вичу му: "Осветићемо Гадафија!" Посебан третман за бившег председника
"СВИ затвореници праве буку, вичу, лупају по зидовима..."
22. 10. 2025. у 15:32
Коментари (0)