ЧЕТВОРО ПОВРЕЂЕНО У НИШУ: Ланчани судар у центру града

Кристина Шпирковић

14. 08. 2023. у 17:19

У ЛАНЧАНОМ судару у Књажевачкој улици у Нишу који се догодио данас око 14 часова, повређене су четири особе. У судару су учествовала два аутомобила нишке регистрације, један теретни "пикап" београдских регистарских ознака и аутобус градског саобраћаја.

ЧЕТВОРО ПОВРЕЂЕНО У НИШУ: Ланчани судар у центру града

Фото: М. Анђела/Профимедиа

Према незваничним информацијама, аутомобили и "пикап" су стајали на семафору када је аутобус који из за сада непознатих разлога није успео да се заустави ударио у задње возило у низу, које је потом ударило возило испред себе... За сада није познато у којим возилима су се налазили повређене особе и који је степен њихових повреда. Четворо повређених је превезено у УКЦ Ниш где је у току дијагностика, наводи Блиц.

- Интервенисао је један санитет који је повређене превезао до болнице. Две особе су имале истезање врата, један жена је задобила повреду јагодичне кости док се возач аутобуса жалио на несвестицу - речено је у нишкој Хитној помоћи.

У УКЦ Ниш потврђено је да је сво четворо повређених стабилног стања.

 - Примјена су три возача стара 38, 33 и 48 година и сви су стабилног стања као и путница у аутобусу стара 68 година. Углавном су у питању повреде врата настале услед ударца такозване трзајне повреде. Сви пролазе дијагностику тренутно - кажу у УКЦ Ниш.

Полиција ради увиђај и утврђује узроке ланчаног судара.

(Блиц)

БОНУС ВИДЕО:

"ВИДЕО САМ АВИОН, МАХАО ПИЛОТУ": Исповест човека крај чије њиве се срушила летелица у Батајници

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НИВО Јадранског мора ће, према пројекцијама, до краја века порасти 35 центиметара (цм), што ће угрозити обалска подручја, посебно подручје Аде Бојане и делове Бококоторског залива, наводи се у прошлогодишњем Нацрту Националног плана Црне Горе за прилагођавање на климатске промене.

25. 07. 2025. у 08:55

Коментари (1)

КАД СЕ ПЛОВИ СРЦЕМ, ДРИНА ОСТАЈЕ ЧИСТА: Фондација Mozzart у великој еко-акцији на Дринској регати