ОГЛАСИО СЕ МУП НАКОН ЕКСПЛОЗИЈЕ У СМЕДЕРЕВУ: Потврђена смрт једне особе (ФОТО/ВИДЕО)
У ЕКСПЛОЗИЈИ која се вечерас око 20.35 часова догодила на задњем спрату зграде у Улици слободе у Смедереву једна особа је смртно страдала, док су две особе повређене.

Фото: Н. Живановић
Припадници Министарства унутрашњих послова су на лицу места.
- Увиђај је у току - наведено је у саопштењу МУП-а.
Плинска боца ипак није узрок
Две особе са средње тешким повредама пребачене су у болницу.
Због експлозије оштећени су станови на последња три спрата, док је кров разнет.
БОНУС ВИДЕО:
ПРВИ СНИМЦИ СА МЕСТА ЕКСПЛОЗИЈЕ У СМЕДЕРЕВУ
Препоручујемо

ПЛИНСКА БОЦА ИПАК НИЈЕ УЗРОК ЕКСПЛОЗИЈЕ У СМЕДЕРЕВУ: Увиђај у току, екипе на терену
31. 08. 2023. у 21:59

НИЈЕ НИ КУПИЛА КАРТУ, НА ПЛАЖИ ЈОЈ ПОНУДИЛИ БЕСПЛАТНУ ВОЖЊУ: Нови детаљи трагичне смрти Новосађанке у Будви
ТИНЕЈЏЕРКА је, како каже њен близак пријатељ, била девојка пуна живота, имала је много планова за будућност, а тек је имала 19 година, и цео живот је био пред њом, а сада је читава њена породица завијена у црно.
30. 05. 2025. у 14:42

УКРАЈИНА ИЗВЕЛА ЈЕДАН ОД НАЈВЕЋИХ НАПАДА НА РУСИЈУ: Аеродроми у Москви затворени, уништена важна фабрика (ВИДЕО)
УКРАЈИНА је током ноћи извела један од највећих напада дроновима од почетка рата, гађајући више циљева на територији Русије. Због напада су московски аеродроми били приморани да привремено обуставе рад, што је изазвало хаос у ваздушном саобраћају.
28. 05. 2025. у 09:45

ОТКРИВЕНА ПОДЗЕМНА СОБА У УКРАЈИНИ: Била затрпана 300 година - чему је служила? (ФОТО)
СКРИВЕНА испод замка у историјском граду Галичу, у западној Украјини, мистериозна соба била је затрпана земљом и отпадом последњих 300 година, а сада је напокон октривена.
02. 06. 2025. у 10:54
Коментари (0)