МЛАДИЋ ПРЕВЕЗЕН НА УРГЕНТНИ, ИМА ОТВОРЕН ПРЕЛОМ НОГЕ: Детаљи саобраћајне несрећа на Вождовцу
У САОБРАЋАЈНОЈ незгоди која се вечерас око 20 часова догодила у Булевару Пека Дапчевића на Вождовцу тешко је повређен мушкарац А.С. (29).

Фото: Новости
Према незваничним сазнањима удес се догодио када је Д.С. (34), који је био за воланом "пежоа" и кретао се булеваром у смеру ка граду, изгубио контролу над аутомобилом и прешао у супротну коловозну траку.
- Након тога је директно налетео на "рено" којим је управљао А.С. Директно су се сударили. Дебљи крај је извукао А.С. који је приликом судара задобио отворен прелом ноге - наводи добро обавештени извор Информера.
Он је колима Хитне помоћи превезен у Ургентни центар где су му констатоване тешке телесне повреде и указана помоћ.
Полиција је обавила увиђај и утврђује све детаље саобраћајне незгоде.
БОНУС ВИДЕО: ПАЛИ ПРВИ ПОЉУПЦИ: Зоран Марјановић изашао из притвора, дочекала га девојка Зорица
Препоручујемо

ТРАГЕДИЈА У АЛЕКСИНЦУ: Трактором ударио пешака, несрећни човек на месту остао мртав
05. 11. 2023. у 19:44

"ШКОДА" УДАРИЛА У КАМИОН: Саобраћајна несрећа у центру Гајдобре, има мртвих
05. 11. 2023. у 12:48

БИВШИ АМЕРИЧКИ ГЕНЕРАЛ О СПОРАЗУМУ: Трампов план је да се Украјина преда Русији
БИВШИ командант америчке војске у Европи, пензионисани генерал Бен Хоџес, изјавио је да Трампов план за мир у Украјини значи њену „предају“ Русији.
18. 03. 2025. у 11:53

РОДИТЕЉИ ПОГИНУЛЕ ДЕЦЕ ФОРМИРАЛИ ЖИВИ ШТИТ: Не дозвољавају да се тела однесу на обдукцију
РОДИТЕЉИ који су у пожару изгубили своју децу у дискотеци "Пулс" у Кочанима не дозвољавају да се тела настрадалих однесу на додатну обдукцију у Скопље, тражећи да им се одмах предају како би припремили сахране, јавља Плусинфо.
16. 03. 2025. у 19:40

МАРШАЛОВА ПОСЛЕДЊА ЖЕЉА Унук Јошка открио: Тито би живео још најмање ПЕТ година да није донео једну одлуку
ДОЖИВОТНИ председник СФРЈ Јосип Броз Тито живео би још најмање неколико година да је пристао да му словеначки доктори одсеку ногу коју је већ захватила гангрена.
18. 03. 2025. у 08:56
Коментари (0)