ПРВА ФОТОГРАФИЈА СА МЕСТА ТРАГЕДИЈЕ У КРАГУЈЕВЦУ: Возач погино у стравичном судару, две особе превезене у болницу (ФОТО)
ЈЕДНА особа је погинула на лицу места у стравичном судару два путничка и једног теретног возила у Крагујевцу.

Фото: М. Анђела/Профимедиа/Илустрација
У несрећи, до које је дошло око 19 часова, повређене су још две особе, које су превезене у КБЦ Крагујевац.
Како се види на фотографији коју је поделила Инстаграм страница "икрагујевац", на путничким возилима је причињена тотална материјална штета.
Особа која је погинула на лицу места је возач једног путничког возила.
Саобраћај на овој деоници је привремено заустављен, а возила се преусмеравају на алтернативне путеве.
Увиђај је у току, док разлог несреће није познат.
(Блиц)
БОНУС ВИДЕО: ХАОС У ЦЕНТРУ КРУШЕВЦА: Камион се закуцао у зграду РФЗО
Препоручујемо

ВОЗАЧ НА МЕСТУ ОСТАО МРТАВ, ДВОЈЕ ПОВРЕЂЕНИХ: Страшан судар камиона и аута у Крагујевцу
15. 12. 2023. у 19:53

ТЕШКА НЕСРЕЋА У КРАГУЈЕВЦУ: Пијани возач усмртио пешака док је прелазио улицу?
14. 12. 2023. у 14:02

ДОГОВОРЕНО ПРИМИРЈЕ ИРАНА И ИЗРАЕЛА: Трамп - Крај рата; Бомбе САД нису уништиле нуклеарна постројења? (ФОТО/ВИДЕО)
РАТ Израела и Ирана - 11. дан.
23. 06. 2025. у 08:17 >> 00:53

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита
СВАКЕ године, упркос молбама и апелима, велики број људи пали стрљику и на тај начин долази до пожара у којима страдају туђи усеви, али нажалост и животи невиних бића.
27. 06. 2025. у 16:50
Коментари (0)