БЕЖЕЋИ ОД ПОЛИЦИЈЕ ПРОШАО ПЕТ ПУТА КРОЗ ЦРВЕНО: Четворо возача у Новом Саду, Футогу и Врбасу "зарадило" пријаву за насилничку вожњу
МИНУЛОГ викенда, Полицијска Поуправа у Новом Саду је на подручју Јужнобачког округа, открила и санкционисала укупно 973 прекршаја из Закона о безбедности саобраћаја на путевима.
Фото Танјуг
На овом подручју, из саобраћаја је искључено 99 возача и 12 возила, а задржано је 17 возача, њих 12 због вожње јер су возили дејством алкохола, један због понављања или настављања вршења прекршаја, а четири због насилничке вожње.
За насилничку вожњу терети се двоје возача који су у Новом Саду возили у стању потпуне алкохолисаности, с авише од два промила алкохола у организму. За овај прекршај терети се и возач који је у Футогу возио брзином 90 километара већом од дозвољене, као и возач који се на подручју Врбаса, није зауставио на знак полиције, а покушавајући да побегне, прошао је кроз пет црвених светала на семафору. Задржани возачи биће приведени судији за прекршаје.
У периоду од 23. до 25. фебруара, на подручју Јужнобачког округа, догодила се 21 саобраћајна несрећа , у којима су две особe теже, а шест је лакше повређено.
У истом периоду, на подручју Града Новог Сада, догодило се 18 саобраћајних несрећа, у којима су две особе задобиле тешке, а четири лаке телесне повреде.
Препоручујемо
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (0)