ЧЕТИРИ САОБРАЋАЈКЕ ЗА САМО ЈЕДНУ НОЋ: Мушкарац тешко повређен, хитно превезен на ВМА
У БЕОГРАДУ су се у току ноћи догодиле четири саобраћајне несреће у којима је тешко повређена једна особа, речено је данас Танјугу у Хитној помоћи.

Фото: М. Анђела/Профимедиа
Мушкарац стар 46 година задобио је тешке повреде у несрећи која се догодила у 20.44 на Зрењанинском путу код првог семафора после Панчевачког моста и превезен је у Војномедицинску академију.
У току ноћи су се догодиле још три саобраћајне несреће са лакшим повредама. Екипе хитне помоћи су интервенисале 106 пута, а од тога на јавном месту 25 пута, углавном због лица у алкохолисаном стању.
(Танјуг)
БОНУС ВИДЕО: "НОВОСТИ" НА МЕСТУ ЗЛОЧИНА: Пронађено беживотно тело жене у Новом Саду
Препоручујемо

НЕСРЕЋА У БЕОГРАДУ, СТОЈЕ ТРАМВАЈИ: Четворо повређених превезено у Ургентни центар
03. 04. 2024. у 07:48

ВЕЛИКА ПРОМЕНА У ШКОЛАМА У СРБИЈИ: Од данас ништа неће бити исто, односи се на родитеље
РОДИТЕЉИ школараца у Србији од данас добијају аутоматска звучна обавештења када наставник у електронски дневник упише изостанак детета са часа или нову оцену. Мада су деца годинама налазила начине да не кажу родитељима баш сва дешавања у школи, то сада више неће бити могуће.
17. 04. 2025. у 11:29

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ЗВАНИЧНО - КРАХ БРАКА АНЕ ИВАНОВИЋ И БАСТИЈАНА: Швајнштајгер скинуо бурму (ФОТО)
АКО се уопште и сумњало у развод Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера, сада дилеме више нема.
18. 04. 2025. у 07:51
Коментари (0)