ЈЕЗИВ УДЕС! Повређена беба и дете од 5 година на ауто-путу Милош Велики (ВИДЕО)
ВЕЧЕРАС је дошло до удеса на ауто-путу Милош Велики у правцу ка Новом Београду, када се више пута преврнуо ауто, који је потом остао на точковима.
ФОТО:Љ.П.
Сви путници су изашли из возила. Две екипе Хитне помоћи су се упутиле ка месту удеса.
Како се сазнаје, двоје мале деце је било у колима.
Једно возило Хитне помоћи превезло је мушкарца од 35 година у КБЦ Земун.
Друга екипа је одвезла два дечака старости од 5 година и 2.5 месеца на Институт за мајку и дете, а дечаци су задобили лакше телесне повреде.
(Телеграф.рс)
БОНУС ВИДЕО - ПИЈАН ВОЗИО 200 НА САТ ПО СУРЧИНУ: Пресретачи зауставили џип канадских таблица
Препоручујемо
ТРИ ПОЛИЦАЈЦА ПОВРЕЂЕНА У УДЕСУ У БЕОГРАДУ: Превезени у Ургентни центар
07. 01. 2025. у 07:22
ПРВИ СНИМАК СУДАРА АУТОБУСА И КАМИОНА КОД КРАЉЕВА: Аутобус завршио у јарку, делови расути свуд по путу (ВИДЕО)
06. 01. 2025. у 13:12 >> 13:33
ДВЕ ЖЕНЕ ЛАКШЕ ПОВРЕЂЕНЕ У САОБРАЋАЈНОЈ НЕСРЕЋИ НА ЗВЕЗДАРИ: Указана помоћ на лицу места
06. 01. 2025. у 07:03
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)