ДЕТАЉИ ЈЕЗИВЕ ТРАГЕДИЈЕ КОД ОБРЕНОВЦА: Драганово угљенисано тело пронашла жена
57-ГОДИШЊИ Драган С. настрадао је када је ложио казан у ком је топио маст у свом дворишту код Обреновца, а његово угљенисано тело поред казана пронашла је жена.

Фото: М. Анђела/Профимедиа/Илустрација
Трагедија се догодила јуче око 11.20 сати у селу Бровић код Обреновца.
- Угљенисано тело је пронашла жена и пријавила полицији. Драган је живео сам, волео је да попије више па су га, наводно, жена и деца напустили. Причају да је био сам поред казана и да је требало да топи маст. Нико не зна шта се тачно догодило, односно како се запалио - рекао је један од комшија настрадалог човека.
Како Информер преноси, полиција је обавила увиђај и покренута је истрага како би се утврдило шта се тачно догодило.

ЧЕТИРИ ЗЕМЉЕ ЕУ ОДБИЛЕ ТРАМПОВ ПЛАН: Неће да купују америчко оружје за Украјину!
ЧЕТИРИ европске земље одбиле су да учествују у пројекту председника САД Доналда Трампа о куповини америчког оружја за Украјину.
16. 07. 2025. у 14:12

БЕБА ИЗ СРБИЈЕ СЕ УГУШИЛА НАОЧИГЛЕД РОДИТЕЉА: Незапамћена трагедија на Халкидикију
БЕБА из Србије, стара свега 13 месеци, изненада је изгубила живот у једном угоститељском објекту на Халкидикију. Како наводе грчки медији, ова незапамћена трагедија одиграла се пред очима дететових родитеља.
16. 07. 2025. у 14:33

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (0)