У КОМБИЈУ БИЛО СЕДАМ ОСОБА: Нови детаљи саобраћајне несреће код Моста слободе у Новом Саду
У ТЕШКОЈ саобраћајној несрећи у четвртак увече код Моста Слободе, тешко су повређени тринаестогодишњи дечак и младић стар 22 године, док је погинуо двадесетседмогодишњи мушкарац. У комбију који се преврнуо, како незваноично сазнајемо, налазуило се седам особа.

ФОТО:Уступљена фотографија
На лицу места, према незваничним сазнањима, погинуо је Н.П. (27), а још две особе су тешко повређене. Овај двадесетседмогодишњак је, према незваничним сазнањима, седео на месту сувозача и сумња се да је испао из комбија. Сумња се да није био везан појасем и да је због тога испао из возила које се преврнуло.
- Убрзо после несреће, пронађено је возач који је наводно својим возило,м пресекао пут комбију који се преврнуо - сазнајемо од извора упознатим са истрагом о овој несрећи. - Возач је пронађен и алкотестиран, и утврђено је да није имао алкохола у организму. Њему је одузето возило ради вештачења, а о овој несрећи обавештено надлежно јавно тужилаштво, које тек треба да утврди да ли је заиста возило "пресекло" пут комбију који се преврнуо, или се неким случајем нашао на месту несреће.
Тринаестогодишњи дечак је, како смо данас раније објавили, задобио тешке повреде, прелом кључне кости и налази се у Институту за здравствену заштиту деце и омладине Војводине у Новом Саду. Како су нам рекли у тој здравственој установи, дечак се налази на Дечјој хирургији , Одељењу ортопедије и ван је животне опасности.

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

Гордана Стојићевић се развела после 39 година брака
ПЕВАЧИЦА Гордана Стојићевић и њен супруг Радомир Јанковић недавно су се развели, и то после 39 година брака.
12. 06. 2025. у 20:39
Коментари (0)