ЗАДРЖАНА ТРИ ВОЗАЧА ЗБОГ ВОЖЊЕ У АЛКОХОЛИСАНОМ СТАЊУ: Полиција у Јужнобачком округу за дан отркила и санкционисала 267 прекршаја

Љиљана Прерадовић

26. 08. 2025. у 14:27

ПОЛИЦИЈСКА управа у Новом Саду је, 25. августа, на подручју Јужнобачког округа, открила и санкционисала укупно 267 прекршаја из Закона о безбедности саобраћаја на путевима.

ЗАДРЖАНА ТРИ ВОЗАЧА ЗБОГ ВОЖЊЕ У АЛКОХОЛИСАНОМ СТАЊУ: Полиција у Јужнобачком округу за дан отркила и санкционисала 267 прекршаја

Фото: Танјуг/Сава Радовановић

На овом подручју, из саобраћаја је искључено десет возача и четири возила, а задржана су четири возача, три јер су возили под дејством алкохола и један због понављања или нстављања вршења прекршаја. задржани возачи биће приведени судији за прекршаје.

У протекла 24 сата, на подручју Јужнобачког округа, догодило се осам саобраћајних несрећа, у којима су две особе  задобиле тешке, а шест лаке телесне повреде.

У истом периоду, у Граду Новом Саду, догодило се шест саобраћајних несрећа, у којима су две особе теже, а четири лакше повређене.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПОКОЉ РУСА КОД ПОКРОВСКА, ОБЈАВЉЕНИ СНИМЦИ: Кренули у напад под окриљем магле, погинуло око 90 војника (ВИДЕО)

ПОКОЉ РУСА КОД ПОКРОВСКА, ОБЈАВЉЕНИ СНИМЦИ: Кренули у напад под окриљем магле, погинуло око 90 војника (ВИДЕО)

УКРАЈИНСКЕ снаге одбиле су велике руске нападе у једном дану у правцу Покровска, у Доњецкој области, усмртивши око 90 руских војника, јавља Кијев пост.

01. 02. 2026. у 16:56

Коментари (0)

АЛКАРАЗ У ШОКУ: Ево шта је Новак Ђоковић урадио после финала Аустралијан опена 2026!