УДЕС КОД ПРАВНОГ ФАКУЛТЕТА: Блокирана раскрсница (ФОТО)
02. 11. 2025. у 15:36
НА раскрсници Булевара краља Александра и Београдске дошло је до судара аутобуса и аутомобила.
Најновије из рубрике
УДАРАЛИ ГА СЕКИРОМ: Пресуда за убиство Американца Кемпа
МАРКО Ђорђевић, Љубомир Којић и Божидар Радојчић осуђени су данас првостепено у Вишем суду у Београду за убиство Американца Гима Гавина Кемпа у ноћи између 3. и 4. маја 2021. године на Звездари. Ђорђевићу и Радојчићу је изречена казна од по 15 година затвора, а Којићу 13 година затвора. Свој тројици суд је продужио притвор у којем се налазе већ скоро пет година и који им се урачунава у казну.
03. 04. 2026. у 15:22
НА ДЕТЕ СЕ ОБРУШИО ШУТ: Хитно превежен у болницу у Новом Саду
ДАНАС се око 13 часова у селу Кулпин код Бачког Петровца одиграла права драма, када је повређено мало дете.
03. 04. 2026. у 14:47
БРУТАЛАН НАПАД НА МЛАДИЋА, ПОКУШАО ДА СПРЕЧИ ТУЧУ: Сломљене му обе вилице и нос, има крварење на мозгу
В. И. (23) примљен је у среду на ВМА са тешким телесним повредама опасним по живот, након инцидента који се догодио у Подујевској улици на Звездари.
03. 04. 2026. у 09:07
БРЗА АКЦИЈА ПОЛИЦИЈЕ У БЕОГРАДУ: Ухапшен осумњичени за бомбашки напад у Земуну (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ МУП-а, УКП-а и Одељења за истраживање експлозија, у сарадњи са колегама из Пожаревца и Вишим јавним тужилаштвом, лишили су слободе С. Б. (2007). Он се терети да је 23. марта, у раним јутарњим часовима, активирао и бацио ручну бомбу на објекат једне теретане у Земуну.
03. 04. 2026. у 08:54
ЖЕНА И ДЕВОЈЧИЦА ПОВРЕЂЕНЕ У САОБРАЋАЈНИМ НЕСРЕЋАМА: Обе хитно пребачене у болницу
ЖЕНА стара 37 година тешко је повређена у саобраћајној незгоди која се догодила рано јутрос у Раковици, речено је у Хитној помоћи.
03. 04. 2026. у 07:17
Коментари (0)