ИВАНА ПОГИНУЛА У ЈЕЗИВОЈ НЕСРЕЋИ КОД ОПОВА: Настрадала на идентичан начин као њен супруг пре неколико година
МОТОЦИКЛИСТКИЊА Ивана Андрејић, која је 6. новембра тешко повређена у стравичној саобраћајној несрећи на Зрењанинском путу код Опова, преминула је у Ургентном центру након неколико дана тешке борбе за живот.
Foto: Društvene mreže
Јуче је, у тишини и болу, сахрањена у кругу најближих.
Потресени пријатељи не могу да се помире с њеним одласком, тим пре што је Ивана пре више од деценије преживела готово исту трагедију која јој је сада однела живот.
Наиме, Ивана је пре више од десет година изгубила супруга, на идентичан начин.
- Он је страдао на мотору, у саобраћајној несрећи, да би сада и она доживела исту судбину - кажу пријатељи.
Подсетимо, несрећа се догодила када је Ивана, управљајући својим мотоциклом, ушла у кривину и директно се сударила с аутомобилом који јој је долазио у сусрет. У тренутку несреће била је сама на мотору, док је њен партнер возио иза ње на другом двоточкашу.
- Он је био први који јој је притрчао. Зауставио је мотор, позвао полицију и Хитну помоћ, и очајнички покушавао да је реанимира до доласка екипе. Ивана је на лицу места давала знаке живота, али је, упркос напорима лекара, изгубила најтежу животну борбу - наводи саговорник Курира.
Полиција је извршила увиђај на месту несреће, а узрок и околности још увек се утврђују. У судару је повређен и мушкарац из путничког возила, којем је Хитна помоћ пружила прву помоћ, након чега је пребачен у Ургентни центар.
(Курир)
Препоручујемо
КОЛИМА СЕ ЗАКУЦАО У ДРВО И ПОГИНУО: Тешка несрећа на магистралном путу
15. 11. 2025. у 15:38
"ТЕШКО ЈЕ РЕЋИ ЗБОГОМ" Ово је полицајац који је погинуо у Новом Саду, породица неутешна
15. 11. 2025. у 11:03
ДЕТАЉИ ТЕШКЕ САОБРАЋАЈНЕ НЕСРЕЋЕ КОД ЧЕНЕЈА: Полицајац слетео са пута
14. 11. 2025. у 21:11
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)