ПОВРЕЂЕНА ЖЕНСКА ОСОБА: КАО ПЕШАК Саобраћајна несрећа у Новом Саду у Улици Славка Родића

Љиљана Прерадовић

17. 12. 2025. у 19:11

ЖЕНСКА особа, засада непознатог идентитета и старости, повређена је данас у саобраћајној несрећи која се догодила око 16.30 сати у Улици Славка Родића код броја 82 у Новом Саду. Она је повређена као пешак.

ПОВРЕЂЕНА ЖЕНСКА ОСОБА: КАО ПЕШАК Саобраћајна несрећа у Новом Саду у Улици Славка Родића

Д. Новковић

Како је за "новости" рекао др Зоран Круљ, портпарол Завода за ургентну медицину женска особа особа је са шплитрауматским повредама, након што ју је лекарска кеипа иницијално збринула, по првом ориоритету, транспортована је у Ургентни центар Универзитетско клиничког центра Војодине.

Околности по којима је ова женска повређена засада нису познате, а полиција је обавила увиђај.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (0)

„И ЈЕДАН ЈЕ МНОГО“: Удружење приређивача игара на срећу СПИС покренуло програм едукације младих