НА ДЕТЕ СЕ ОБРУШИО ШУТ: Хитно превежен у болницу у Новом Саду
ДАНАС се око 13 часова у селу Кулпин код Бачког Петровца одиграла права драма, када је повређено мало дете.
FOTO: Depositphotos
Према незваничним информацијама, на дете се обрушио шут, а до обрушавања је дошло у дворишту породичне куће у којој живи.
Хитна помоћ убрзо је дошла на место несереће и пружила прву помоћ.
Међутим, због тежине повреда малолетно лице је морало хитно да се хоспитализује.
- Дете се превози колима Хитне помоћи у у болницу у Новом Саду на дијагностику - каже извор.
(Блиц)
Препоручујемо
ПРВИ СНИМЦИ СТРАВИЧНЕ НЕСРЕЋЕ: Аутобус се сурвао у реку, на десетине мртвих (ВИДЕО)
26. 03. 2026. у 11:02
Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић присуствује церемонији отварања видиковца на 41. спрату Куле Београд, те се том приликом осврнуо и на актуелно питање генерала Ратка Младића.
23. 04. 2026. у 14:21
Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"
БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.
20. 04. 2026. у 20:04
Нови п**но скандал Даре Бубамаре: Снимак пуштен на мрежама - ноћ са млађим дечком
"САДА не знам ни како се то нашло у јавности, али приватност је једна ствар и сматрам да то треба да се поштује."
24. 04. 2026. у 16:21
Коментари (0)