НОВИ ДЕТАЉИ САОБРАЋАЈКЕ КОД КРУШЕВЦА: Повређена сва три возача која су учествовала у удесу, саобраћај и даље у прекиду
01. 05. 2021. у 14:07
ТРИ особе су повређене,међу њима једна теже у саобраћаној несрећи која се данас догодила на обилазници код Јасике у близини Крушевца, сазнају „Новости“.
Повезане вести

ДЕЧАК И ДАЉЕ У ТЕШКОМ СТАЊУ: Возачу осумњиченом за прошломесечну саобраћајку у Бачком Градишту продужен притвор
ВОЗАЧУ К.П. (64) из Бачког Јарка осумњиченом да је 26. марта возећи у алкохолисаном стању у близини Бачког Градишта повредио троје деце, продужен је притвор за још 30 дана, потврђено је „Новостима“ у Основном суду у Бечеју.
29. 04. 2021. у 14:03

ТРАГЕДИЈА У ЗЕМУНУ: Бициклиста преминуо током вожње, лекари су могли само да констатују смрт
НА Новосадском путу, код лакат кривине у Земуну, синоћ је преминуо бициклиста, наводе у у Хитној помоћи.
27. 04. 2021. у 07:14

САОБРАЋАЈКА У НЕГОТИНУ: Мотоциклиста налетео на "сеата", хитно превезен у Зздравствени центар (ФОТО СА МЕСТА НЕСРЕЋЕ)
МОТОЦИКЛИСТА Д.М. (39) повређен је у саобраћајној незгоди када је налетео на возило марке „сеат алхамбра“.
26. 04. 2021. у 15:40

ТЕРЕТНО ВОЗИЛО УДАРИЛО У ОГРАДУ МОСТА: Oбустављен саобраћај у оба смера код Велике Плане
ТЕРЕТНО возило ударило је данас око 14 часова у ограду моста на Великој Морави у Марковцу код Велике Плане.
26. 04. 2021. у 15:17
Најновије из рубрике

МОТОЦИКЛИСТА ПОГИНУО, ПОВРЕЂЕНО ТРОЈЕ МЛАДИХ: Три саобраћајке у Београду током ноћи
СИНОЋ у 21.23 часа догодила се саобраћајна несрећа на углу Мокролушке и Улице Војислава Илића код МОЛ бензинске пумпе, у којој је живот изгубио возач мотоцикла, а још четири особе су повређене и колима Хитне помоћи превезене у Ургентни центар, речено је јутрос у Хитној помоћи.
29. 06. 2025. у 07:42

УЖАС У КАЛУЂЕРИЦИ: Муж убио супругу
У СТРАВИЧНОМ злочину који се догодио нешто пре 18 часова у београдском насељу Калуђерица мушкарац је убио супругу.
28. 06. 2025. у 21:05

УХАПШЕН ОСУМЊИЧЕНИ ЗА УБИСТВО БИЗНИСМЕНА ИЗ ЛАЗАРЕВЦА! Зораново тело пронађено искасапљено због наводног дуга од 100.000 евра
У НАСТАВКУ истраге о монструозном убиству Зорана Л. (70) из Лазаревца, чије је раскомадано тело пронађено 23. јуна у реци Колубари код Великих Црљена, поново је ухапшен С. М., локални кафеџија који је у полицији признао да је несрећног човека ударао чекићем по глави кобне вечери.
28. 06. 2025. у 20:25

САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА У ПАНЧЕВУ: Две особе превезене у болницу
ДВЕ особе повређене су данас у саобраћајној несрећи на путу између Скробаре и Црепаје у Панчеву, речено је у Полицијској управи у том граду.
28. 06. 2025. у 19:31

ГОРИ ГЛАВНА ГРАДСКА ДЕПОНИЈА У ЛОЗНИЦИ: Пожар се шири на све стране - ватрогасци не могу да се изборе са ватром (ФОТО/ВИДЕО)
У Лозници управо гори главна градска депонија.
28. 06. 2025. у 14:03
Коментари (0)