ОДЛОЖЕНО СУЂЕЊЕ МИЛАНУ КАЛИНИЋУ: Глумац уместо у судници, игра представу у Будимпешти
СУЂЕЊЕ глумцу Милану Калинићу због насилничког понашања уочи кошаркашке утакмице Црвене Звезде у хали "Пионир", одложено је данас у Вишем суду, јер се глумац није појавио на претресу.

Фото РАС/Александар Димитријевић
Како је објаснио његов бранилац, он је у Будимпешти на позоришном фестивалу.
Тај фестивал је требало да буде одржан неколико дана раније у Бечу, али пошто је у Аустрији проглашен "локдаун", пребачен је у Мађарску и померени су датуми, па Калинић није могао да дође на суђење.
Наредни претрес одржаће се за три недеље, када треба да буду саслушани сниматељ и фото-репортер, који су снимили и сликали тучу.

ЏЕЈ ДИ ВЕНС УДАРИО НА ЗЕЛЕНСКОГ: То што он ради је апсурдно
У ИНТЕРВЈУУ за интернет портал УнХерд , амерички потпредседник Џеј Ди Венс назвао је нападе украјинског председника Володимира Зеленског на САД „непродуктивном реториком“ и „апсурдним“.
15. 04. 2025. у 10:27

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

"СИНА СМО САХРАНИЛИ У НИКШИЋУ" Жељко Самарџић о највећој животној трагедији: "То је била туга за све нас"
ПЕВАЧ проговорио о болној теми.
15. 04. 2025. у 10:18
Коментари (0)