ПРОДАВАЛИ ДРОГУ ИЗ КРЊАЧЕ: Бановић и Опачић потписују у петак споразум о признању кривице

Слађана Матић

22. 11. 2023. у 15:08

ПЕТАР Бановић, Павле Опачић и Никола Миљковић, којима се суди у Вишем суду у Београду за недозвољену продају наркотика, у поступку су закључења споразума са Вишеим тужилаштвом о признању кривице. Како је рекао њихов бранилац у суду Далибор Катанчевић потписивање се очекује у петак.

ПРОДАВАЛИ ДРОГУ ИЗ КРЊАЧЕ: Бановић и Опачић потписују у петак споразум о признању кривице

Фото: ПУ Бор

Они на данашњем суђењу нису детаљно износили одбрану. Бановић и Опачић, који су се у истрази бранили ћутањем, сада су само рекли да признају кривично дело у потпуности и да су спремни да сносе последице и казну.

Никола Миљковић, који је на саслушању у тужилаштву негирао кривицу, сада је променио одбрану и признао кривично дело.

- Кајем се и у будућности га нећу поновити - рекао је Миљковић. - Неколико пута по налогу Павла Опачића, довео сам га у везу са купцима наркотика. Спреман сам да сносим последице.

Следећи претрес заказан је за почетка децембра, када суд треба да одлучи да ли прихвата или не споразум, уколико он буде потписан.

Њих тројица се сумњиче да су као група, по претходном договору ради даље продаје, купили већу количину различитих опојних дрога, као и средства која служе за размеру и паковање. Наркотике су држали у кући Бановића у Крњачи, у којој је полиција пронашла и запленила 22 килограма марихуане, два килограма амфетамина, 700 грама хашиша, 150 таблета екстазија, машину за вакумирање и две електронске вагице за прецизно мерење.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News

Коментари (0)

ГОВОРЕ ЈОЈ ДА НИЈЕ РЕАЛНА: Због Марије је гледаност ове ТВ станице нагло скочила (ФОТО/ВИДЕО)