ОДЛОЖЕНО СУЂЕЊЕ ЗА УБИСТВО У ВРЧИНУ: Окривљени Ракић спрема одбрану
СУЂЕЊЕ Небојши Ракићу, окривљеном да је 2008. године у Врчину пуцајући из аутоматске пушке убио Драгана Миловановића и ранио Александра Влаховића, а потом побегао у Бразил, одложено је данас у Вишем суду у Београду, како би он спремио одбрану.

FOTO: Arhiva novosti
Ракић је рекао да је погледао списе предмета и да је оно што у њима пише потпуно другачије од онога што је читао у документима које је у Бразил послало Министарство, док је чекао изручење.
Суд му је одобрио да са браниоцем прегледа сав доказни материјал, како би могао да изнесе одбрану.
Ракић је у Бразилу 2010. године био осуђен на казну од 13 година затвора због кривичног дела трговина наркотицима, а изручен је када је издржао.
Следеће суђење је заказано за средину маја.

ДОГОВОРЕНО ПРИМИРЈЕ ИРАНА И ИЗРАЕЛА: Трамп - Крај рата; Бомбе САД нису уништиле нуклеарна постројења? (ФОТО/ВИДЕО)
РАТ Израела и Ирана - 11. дан.
23. 06. 2025. у 08:17 >> 00:53

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита
СВАКЕ године, упркос молбама и апелима, велики број људи пали стрљику и на тај начин долази до пожара у којима страдају туђи усеви, али нажалост и животи невиних бића.
27. 06. 2025. у 16:50
Коментари (0)