МИКА АЛЕКСИЋ НИЈЕ ДОШАО НА СУЂЕЊЕ: У петак пропустио хемотерапију

Слађана Матић

23. 09. 2024. у 11:05

СУЂЕЊЕ Мирославу Мики Алексићу у Вишем суду у Београду одложено је данас, јер он није дошао због лошег здравствено стања.

МИКА АЛЕКСИЋ НИЈЕ ДОШАО НА СУЂЕЊЕ: У петак пропустио хемотерапију

Фото: П. Миловановић

Његов бранилац Зоран Јаковљевић је рекао да Алексић није добро, да је у петак имао заказану хемотерапију и да ју је пропустио да се суђење не би одлагало.

- А имајући у виду и да је отац Милене Радуловић тај дан ударио његову жену Биљану - започео је реченицу Јаковљевић, али је није завршио јер су у публици пријатељи оштећених почели гласно да се смеју.

Ту их је судија опоменуо да ће их удаљити из суднице и пресекао даље објашњавање адвоката одлуком да се суђење одлаже због недоласка окривљеног.

С обзиром на то да је Алексић кренуо на хемотерапију наложено је да се уради допуна његовог вештачења - да ли је сада због тога физички способан да присуствују суђењима.

Иначе, Биљана Алексић је у петак поднела кривичну пријаву против Стевана Радуловића, оца оштећене глумице Милене, јер ју је јако ударио раменом док је пролазила, да је, како каже, скоро пала. 


 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КОЛИКО БИ ТРЕБАЛО ДА СТАВИТЕ У КОВЕРТУ ДА СЕ НЕ ОБРУКАТЕ Од цифре да се заврти у глави, детаљна рачуница

КОЛИКО БИ ТРЕБАЛО ДА СТАВИТЕ У КОВЕРТУ "ДА СЕ НЕ ОБРУКАТЕ" Од цифре да се заврти у глави, детаљна рачуница

ЦЕНА столице на свадбама у Србији ове сезоне кошта и до 120 евра по госту, а у коверту не би требало ставити мање од 100 евра, "да се не осрамотите" где год да сте на весељу - неважно да ли у Београду, Врању, Суботици, Лозници, Бору...

24. 03. 2026. у 22:24

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (1)

ХРВАТСКА У НЕВЕРИЦИ: Ево шта су Српкиње урадиле у Дубровнику