ИЗРЕЧЕНА ПРЕСУДА БРАЈАНУ ВОЛШУ: Ево коју казну му је изрекла судија због убиства супруге Ане
БРАЈАН Волш (50), осуђен је данас на казну доживотног затвора, без права на условни отпуст, због убиства супруге Ане (39), рођене Београђанке, 1. јануара 2023. у породичној кући у граду Кохасет у Савезној америчкој држави Масачусетс.
FOTO: AP/Tanjug
Ова казна уследила је након што је у понедељак порота од 12 чланова, после већања, донела једногласну одлуку да је Брајан Волш крив за убиство првог степена, односно за убиство са предумишљајем.
На ову пресуду одбрана има право жалбе надлежном Врховном суду.
Одбрана Брајана Волша заснивала се на томе да он није починио злочин, али је признао да је обмањивао полицију када је пријављен Анин нестанак, као и да је њено тело исекао и бацио у неколико контејнера. Ово је, како је навео његов адвокат на почетку суђења, урадио јер се плашио да му нико неће поверовари да је Ана изненада преминула, када је легла да спава.
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (0)