ДОЖИВОТНА РОБИЈА ЗА “ИГОРА РУСА”: Српском држављанину изречена пресуда у Шпанији за троструко убиство
ДРЖАВЉАНИН Србије Норберт Фехер, познатији као "Игор Рус" осуђен је у Шпанији на доживотну затворску казну за убиство три особе у Теруелу у децембру 2017. године, саопштио је данас Врховни суд у Арагону.

Фото: ЕПА
Суд је одлучио и да ће ублажавање казне моћи да тражи тек после 30 година робије, преноси шпански Ел Паис.
Фехеров адвокат потврдио је да је донета таква пресуда, као и да ће уложити жалбу на њу.
Како се наводи, будући да је Фехер пртиликом убистава опљачкао жртве, он ће њиховим породицама морати да плати одштету од око три милиона евра.
Фехер је већ осуђен у Италији на доживотну робију за друга два убиства у априлу 2017. године, а додаје се и да је он побегао у Шапанију након тих убистава.
Такође сумњичи се и за два покушаја убистава у Теруелу, девет дана пре почињеног троструког убиства.
Фехер се тренутно налази у затвору у Сарагоси где је под посебним мерама јер се сматра веома опасним.
Шпанска Управа за затворске санкције требало би да одреди где ће служити казну, а наводи се и да од хапшења ниједном није искористио своје право да шета један сат дневно.
Препоручујемо

ИГОРА СРБИНА ЧЕКА „ЛУКА“ ПАКЛА: Овде ће дочекати смрт сурови убица (ФОТО/ВИДЕО)
23. 04. 2021. у 21:00

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)