ОСУЂЕН ПРОИЗВОЂАЧ ЛАЖНЕ "ПЛАЗМЕ": Признао кривицу, ево колику казну је добио

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

04. 11. 2021. у 00:03

НАКОН што је полиција у Београду, пре двадесетак дана, ухапсила Д. Ч. (41), осумњиченог да је дужи период производио млевени „плазма“ кекс користећи туђи назив бренда и жиг, осумњичени је данас у Првом основном тужилаштву у Београду закључио споразум о признању кривице.

ОСУЂЕН ПРОИЗВОЂАЧ ЛАЖНЕ ПЛАЗМЕ: Признао кривицу, ево колику казну је добио

Фото Depositphotos

Он је признао извршење кривичног дела неовлашћена употреба туђег пословног имена, за које му је суд изрекао условну казну, којом је утврдио казну затвора у трајању од 1 године и 11 месеци, а која се неће извршити уколико окривљени не изврши ново кривично дело у року проверавања од 4 године и 11 месеци.

Ове наводе потврдила је и бранилац окривљеног, адвокат Славка Бабић и додала да је њеном клијенту данас укинут притвор, док је оштећено привредно друштво упућено на парнични поступак ради остварења имовинскоправног захтева.

Подсетимо, полиција је на више локација у Београду пронашла у продаји у мањим продавницама фалсификован производ млевене „плазме“ у паковању од 300 грама, а онда и илегални погон за производњу тог производа, чији је власник осумњичени.

У погону је пронађена линија за пуњење амбалаже, штампач за штампање на амбалажи, већа количина фолије, одштампана картонска паковања, као и ринфузни млевени кекс.

(Телеграф.рс)

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НУКЛЕАРНЕ СИЛЕ БИЛЕ НА ИВИЦИ РАТА, А ОНДА ЈЕ УСЛЕДИО ОБРТ: Кључан је био позив једног човека

НУКЛЕАРНЕ СИЛЕ БИЛЕ НА ИВИЦИ РАТА, А ОНДА ЈЕ УСЛЕДИО ОБРТ: "Кључан је био позив једног човека"

У ДРАМИ која је привукла пажњу светске јавности, амерички председник Доналд Трамп јуче је на друштвеним мрежама објавио да су Индија и Пакистан, након четири дана жестоких сукоба дуж границе, пристали на „потпуни и тренутни прекид ватре“.

11. 05. 2025. у 10:48

ПАНИКА У УКРАЈИНИ: Да ли је ово знак да Путин спрема нови напад орешником?

ПАНИКА У УКРАЈИНИ: Да ли је ово знак да Путин спрема нови напад "орешником"?

РУСИЈА ће 12. и 13. маја привремено затворити ваздушни простор изнад војног полигона и комплекса за лансирање ракета Капустин Јар, преноси украјински одбрамбени портал Militarnyi 10. маја, наводећи могућност тестирања балистичке ракете средњег домета.

10. 05. 2025. у 12:06

БИЛИ КАО БРАЋА ТРИДЕСЕТ ГОДИНА: Дејо поцепао слику с њим - некадашњи репрезентативац открио разлоге свађе

БИЛИ КАО БРАЋА ТРИДЕСЕТ ГОДИНА: Дејо поцепао слику с њим - некадашњи репрезентативац открио разлоге свађе

ЛЕГЕНДАРНИ фудбалер Дејан Савићевић пре неколико година поцепао је фотографију са некадашњим саиграчем и великим пријатељем Бранком Брновићем.

11. 05. 2025. у 10:29

Коментари (0)

Како опоравити цревну микробиоту након терапије антибиотицима?