ОВО ЈЕ АНАСТАСИЈА, ЖРТВА ОЦА ИЗ СОМБОРА: Здравко заклао супругу, па убио ћерке и пресудио себи (ФОТО)
СТРАВИЧНА породична трагедија данас се догодила у Сомбору.
Фото: Ј. Б.
Миру Г. и Анастасију Г. у породичној у кући у Сомбору усмртио је супруг и отац Здравко Г., који је након тога бомбом убио и другу ћерку, па се обесио.
Фото: Принтсцреен/Фацебоок
Подсетимо, првобитно су ватрогасци пронашли три тела, а затим и четврто, за које се у први мах није знало ко је, али се онда сазнало да је реч о другој ћерки.
Иначе, Здравко Г. имао је троје деце - две ћерке и сина.
Препоручујемо
ЗДРАВКО УБИО ДВЕ ЋЕРКЕ И СУПРУГУ: Изашао из затвора па бацио бомбу, пожар пријавио син
29. 12. 2021. у 14:34
ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном
АМБАСАДОР Израела у Хрватској Гари Корен позвао је званични Загреб да прекине дипломатске односе с Техераном и спроведе безбедносне провере особља иранског дипломатског представништва у Хрватској јер би, каже, међу њима могло бити "шпијуна" Револуционарне гарде која се у ЕУ сматра терористичком организацијом.
06. 03. 2026. у 09:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (3)