УБИСТВО НА БАДЊЕ ВЕЧЕ: Драган из ловачке пушке убио невенчану супругу! После злочина покушао да себи одузме живот

Андријана Нешић

07. 01. 2022. у 12:43

ПОЛИЦИЈА у Јагодини је по налогу Вишег јавног тужилаштва ухапсила Драгана Т. (68) из села Кушиљева код Свилајнца под сумњом да је извршио убиство.

УБИСТВО НА БАДЊЕ ВЕЧЕ: Драган из ловачке пушке убио невенчану супругу! После злочина покушао да себи одузме живот

Фото: Д. Дозет/Депоситпхотос

Према првим информацијама, сумња се да је Драган Т. на Бадње вече у породичној кући хицима из ловачке пушке усмртио невенчану супругу Татјану П (61).

- Он је годинама радио у иностранству, у Аустрији, печалбарио је и стекао значајан иметак. У селу није познат као насилник, већ као добар домаћин. Пре две године му је умрла жена и мало се променио. После смрти жене, ангажовао је Татајану, која је пореклом из Украјине, а била је удата у околини, за помоћ у домаћинству.

По селу се прича да је то брзо прерасло у ванбрачну заједницу. Драган је познат и као страствени ловац и управо из те ловачке пушке, коју је користио за лов на дивљач, упуцао је супругу, каже наш извор. Он додаје да су комшије чуле пуцњаву и пријавиле полицији.

- Драган је после убиства покушао да се убије, али су комшије успеле да га спрече - додаје саговорник Курира.

Комшије кажу да је Драган раније волео да попије, али да је престао откако је пре неколико година имао саобраћајку.

(Курир)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет

ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет

ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.

13. 02. 2026. у 12:40

БОМБА, АУТОМАТ И ЦРНА БЕРЕТКА: Хрватски градоначелник се маскирао у Томпсона из Чавоглава - поред њега и Пленковић и први човек Загреба

БОМБА, АУТОМАТ И ЦРНА БЕРЕТКА: Хрватски градоначелник се маскирао у Томпсона из "Чавоглава" - поред њега и "Пленковић" и "први човек Загреба

ДАНАС је у Светој Недељи одржан карневал Фашник, а на позорницу се попео и градоначелник овог места Дарио Зуровец који је био обучен као контроверзни хрватски певач Марко Перковић Томпсон који је познат по својим проусташким ставовима и песмама.

14. 02. 2026. у 14:35

Коментари (0)

ОСЕЋАЈ СЕ ЛАГАНО, А СИТО УЗ BOOM BOX SMOOTHIE