ТРАЖИ СЕ МУШКАРАЦ ЗБОГ УБИСТВА: Умешан у ликвидацију фолк певача - МУП упутио апел грађанима (ФОТО)

15. 07. 2022. у 13:31

ПОВОДОМ молбе холандске полиције, а у вези са убиством Енвера Кољшија (43) у Бухтену, 9. јуна 2022. године, објављујемо фото-робот мушкарца за кога сматрају да располаже важним информацијама у вези са овим кривичним делом.

ТРАЖИ СЕ МУШКАРАЦ ЗБОГ УБИСТВА: Умешан у ликвидацију фолк певача - МУП упутио апел грађанима (ФОТО)

Фото: Јутјуб/Grand Production/Shutterstock/Илустрација

Мушкарац је на дан убиства виђен у близини места догађаја. Мишићаве је и масивне грађе, висине око 180 цм, старости између 50 и 60 година, смеђих очију, истакнутих обрва и црне косе, широким носом и са пуно бора. На себи је тога дана имао раван тамни качкет, плаве фармерке са црним пругама на предњој страни, тамну летњу јакну са упечатљивом крагном и црне ципеле.

Фото Фејсбук

У циљу расветљавања овог убиства, молимо све грађане да, уколико препознају лице, или имају информације о убијеном мушкарцу које би помогле истрази, пријаве на број телефона 011/361-7224 или 011/361-7223.

Подсетимо, певач Звезда Гранда Енвер Мики Колашинац убијен је у Холандији у сачекуши. Холандска полиција успела је да реконструише кретање певача Енвера Микија Колашинца непосредно пре злочина, али су покренули истрагу којом ће утврдити како је певач из Србије живео луксузним животом у овој европској земљи.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВУЧИЋ РАСТУРИО МИЛАНОВИЋА! Председник Србије га размонтирао у парампарчад

ВУЧИЋ РАСТУРИО МИЛАНОВИЋА! Председник Србије га размонтирао у парампарчад

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је данас да подржава одлуку председника Хрватске Зорана Милановића да откаже скуп Брдо Бриони у мају јер му, како је истакао, тамо није место, као и да му је много важније да оде и положи цвет у Јасеновцу.

30. 03. 2026. у 18:31 >> 18:44

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (1)

ЦСГ ИЗВЕШТАЈ О РЕЗУЛТАТИМА ЗА ЦЕЛУ 2025. ГОДИНУ: Приходи изнад очекивања, марже у складу са ИПО пројекцијама