"ОВО НИЈЕ ПРВИ ПУТ ДА ОСТАВЉА ДЕТЕ" Изјава комшинице о напуштеној беби у Крагујевцу

Новости Онлајн

10. 01. 2023. у 17:14

БЕБА која је током ноћи остављена на тротоару у Улици Змај Јовина у Крагујевцу смештена је у хранитељску породицу, како пишу медији, а надлежни су идентификовали и мајку, којој, према речима комшија, није први пут да оставља дете.

ОВО НИЈЕ ПРВИ ПУТ ДА ОСТАВЉА ДЕТЕ Изјава комшинице о напуштеној беби у Крагујевцу

Фото: Shutterstock/Илустрација

Комшиница Гордана Јовановић, педијатар у пензији, са свог прозора посматрала је читав догађај са напуштеном бебом, а како тврди, први пут се плач напуштеног детета чуо око пола два ноћу.

- Дете је почело да плаче негде око пола два. Пре три видим да дете мрда рукама и тада су се појавили из те зграде један дечко и две девојке - каже комшиница Гордана Јовановић за Прву.

Даље наводи да су позвали полицију, која је дошла и одвела бебу.

- Позвали су полицију, која је узела дете и ставила у кола, а мало затим дошла је и Хитна служба. Та жена је већ неколико пута до сада остављала то дете - тврди комшиница Јовановић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СУТРА ЋЕ БИТИ ОБЈАВЉЕНО: Највећи удар на Русију од почетка рата

СУТРА ЋЕ БИТИ ОБЈАВЉЕНО: Највећи удар на Русију од почетка рата

БРИТАНСКИ министар спољних послова Дејвид Лами изјавио је данас да ће у понедељак објавити листу мера у оквиру новог, великог пакета санкција Русији, пренели су данас британски медији.

23. 02. 2025. у 10:05

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: Никада нисам био срећнији, осим можда као дете

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: "Никада нисам био срећнији, осим можда као дете"

ЖИВОТНЕ приче које се крију иза монаха на Светој Гори представила је грчка телевизија "Скај" у емисији "ПримеТиме". Пред камерама су се нашли један Кинез који је постао монах, један студент из Солуна који је одмах након дипломе изабрао монаштво, монах који живи у самоћи последње 24 године.

23. 02. 2025. у 11:28

Коментари (0)

МОРАЈУ ДА ПРИЧАЈУ СРПСКИ! ЈА МОГУ ДА ПОБЕГНЕМ, АЛИ НАТАЛИЈА... Никола Јокић о жени, деци, приватном животу