"СВИ ЛЕЗИТЕ ДОЛЕ!" Терориста Урош Блажић издао језиву наредбу, а онда је уследила рафална паљба - сведочења породица из села Орашје (ФОТО)
ПРЕМА сведочењу породица настрадалих, убица је наредио деци која су била ту, њих петнаестак, да легну на земљу и онда кренуо да их решета рафалом.
FOTO: Novosti
Прво је породица једног настрадалог кренула да упали свећу на месту трагедије, али их полиција није пустила јер увиђај још није завршен.
Ту су још два аутомобила настрадалих који су дошли у ово село.
Увиђај и даље траје, ту су форензичке екипе.
Пре десетак минута је заменик вишег јавног тужиоца у Смедереву Оливера Милошевић дошла на место несреће у Дубону да би присуствовала увиђају.
Препоручујемо
ВИДИТЕ КОЛИКО ЈЕ НАПУНИО: Ево шта је Легија радио у ћелији на прослави свог рођендана
15. 03. 2026. у 23:00
ФИЛМСКА АКЦИЈА У СУБОТИЦИ: Упад САЈ-а у лабораторију марихуане (ВИДЕО)
15. 03. 2026. у 18:45
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)
СТРАШНЕ сцене виђене су у комшилуку на кошаркашкој утакмици.
13. 03. 2026. у 19:25 >> 19:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (1)