ПОБЕГЛА КОД КОМШИНИЦЕ КАД ЈЕ ВИДЕЛА ЛОПОВА, ОН УМРО ДОК ЈЕ ТРАЖИО НОВАЦ: Детаљи драме на Чукарици

Новости Онлајн

08. 08. 2023. у 16:52

ЖЕНА која је била у кући на Чукарици када је у њу ушао разбојник, како медији сазнају, задобила је посекотину од стакла на вратима које је разбио мушкарац како би ушао у кућу.

ПОБЕГЛА КОД КОМШИНИЦЕ КАД ЈЕ ВИДЕЛА ЛОПОВА, ОН УМРО ДОК ЈЕ ТРАЖИО НОВАЦ: Детаљи драме на Чукарици

Фото: Новости

У страху од непознатог човека побегала је код комшинице и позвала полицију.

Након што се вратила у дом сазнала је да је лопов преминуо.

- У кући је затекла разбацане ствари. Сумњамо да је човеку позлило, да се само срушио и умро. Хитна помоћ је била, али му није било спаса- каже наш саговорник.

Тужилац је наредио обдукцију.

Према нашим информацијама, лопов је тражио жени да отвори врата куће, а како није желела он је разбио стакло на вратима. Тада је власница куће и задобила посекотину.

Иначе, разбојник код себе није имао документа, па се води као непознати човек.

БОНУС ВИДЕО: ОПЉАЧКАН ЦРКВЕНИ ДОМ КОД КРУШЕВЦА - Осумњичени за тешку крађу снимљен сигурносним камерама

(Телеграф)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (0)

ЖИВЕ У ПРОШЛОСТИ: Ова ТРИ хороскопска знака не могу без бивших