МАСОВНА ТУЧА У ЦЕНТРУ НОВОГ ПАЗАРА: Учествовало 20-ак пијаних, половина приведена у полицију
ТОКОМ ноћи у једном угоститељском објекту у центру Новог Пазара дошло је до масовне туче у којој је учествовало око двадесетак лица.
Фото: Новости
- Почео је општи метеж, више се није знало ко се са ким туче. Били су у видно алкохолисаном стању. Онда је дошла полиција и привела десетак особа у станицу - каже за медије један од очевидаца.
У овој масовној тучи једна особа задобила је теже телесне повреде, док су остали лакше повређени.
Приведени младићи су након саслушања у полицији пуштени, а против њих ће бити поднете одговарајуће прекршајне пријаве у редовном поступку.
(Телеграф)
БОНУС ВИДЕО: АКЦИЈА АРМАГЕДОН, УХАПШЕНИ ПЕДОФИЛИ: Мамили децу преко Фејсбука и Инстаграма, заплењени рачунари
Препоручујемо
ДРАМА У НОВОМ ПАЗАРУ: Приведени мушкарац у тужилаштву поломио прозор и побегао
30. 09. 2023. у 16:06
ПОДНОСЕ ОСТАВКЕ: Челни људи општина и градова у Србији одлазе са функција
28. 09. 2023. у 14:48 >> 19:28
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)
СТРАШНЕ сцене виђене су у комшилуку на кошаркашкој утакмици.
13. 03. 2026. у 19:25 >> 19:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)