ОВО ЈЕ ТАИР ОСУМЊИЧЕН ЗА УБИСТВО НЕВЕНЧАНЕ СУПРУГЕ: Злочину претходила свађа око новца (ФОТО)

Љ.П. З.Г.

28. 02. 2024. у 13:29

СИНОЋНОМ убиству Сербезе К. (30) из Сурчина, за које је осумњичен њен три године старији невенчани супруг Таир Х., претходила је свађа.

ОВО ЈЕ ТАИР ОСУМЊИЧЕН ЗА УБИСТВО НЕВЕНЧАНЕ СУПРУГЕ: Злочину претходила свађа око новца (ФОТО)

Фото приватна архива

Како причају рођаци несрећне жене, мајке четворо малолетне деце, Сербеза је у Бачко Градиште дошла пре две недеље, а њен невенчани муж јуче по подне.

Између њих је, по причама рођака, дошло до свађе, због новца, јер она, наводно, није желела да му да новац, а онда је Таир извадио нож и убо је у пределу груди. Он јој је замерио што хоће новац да уложи у обнову родитељске куће.

- Када је убодена, звала је помоћ, истрчала је сестра, а Таир је побегао - прича уцвељени Сербезин ујак. - Он је побегао, звали смо полицију и хитну помоћ, али, нажалост, није јој било спаса.

Осумњиченог је ухапсила полиција из Бечеја, због сумње да је убио невенчану супругу и одређено му је задржавање до 48 сати.

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МИНИСТАРСТВО СПОЉНИХ ПОСЛОВА: Изненађени смо коментарима Захарове на рачун Србије и председника Вучића

МИНИСТАРСТВО СПОЉНИХ ПОСЛОВА: Изненађени смо коментарима Захарове на рачун Србије и председника Вучића

ДРЖАВНА секретарка у Министарству спољних послова (МСП) Републике Србије Невена Јовановић огласила се на друштвеној мрежи "X" поводом коментара портпарола Министарства спољних послова Русије Марије Захарове на рачун Србије и председника Републике Александра Вучића, истакавши да они као МСП изражавају изненађење поводом истих.

07. 11. 2025. у 14:04

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.

29. 10. 2025. у 16:17

Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ

Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ

ПОЛИЦИЈСКА управа Пожешко-славонске жупаније у Хрватској имала је двоструку интервенцију у суботу, након што су грађани у два наврата пронашли већу количину експлозивних средстава.

09. 11. 2025. у 13:28

Коментари (0)

ЈЕЗИВО: Хаг донео монструозну одлуку о генералу Младићу