ЦРНА МАЈИЦА СА НАТПИСОМ "БУДУЋНОСТ ЈЕ САДА" Кућа страве у Петроварадину дан након што су у њој пронађена тела убијене деце (ФОТО/ВИДЕО)
МЛАДИ брачни пар из Новог Сада М. П. С. (23) и Л. П. С. (25) прексиноћ је извршио самоубиство скоком са солитера у новосадском насељу Лиман два, а сумња се да су пре тог чина убили сопствену децу старости једну и четири године, у кући у Петроварадину.

Фото: С.Бајић
Екипа "Новости" обишла је место злочина - кућу страве у Петроварадину.
У дворишту куће у којој је породица живела и у којој су пронађена тела убијене деце засађен је лук, док се на штрику суши црна гардероба, међу којом је и мајица са натписом "Будућност је сада".

Фото: С.Бајић

Фото: С.Бајић
Подсетимо, како су "Новости" незванично сазнале, током увиђаја у кући где су затечена беживотна тела двојице дечака пронађени су симболи египатског загробног живота.
БОНУС ВИДЕО:
ФОРЕНЗИЧАРИ НА МЕСТУ ТРАГЕДИЈЕ: У Петроварадину родитељи убили два сина, па скочили са зграде

ФРАНЦУСКИ ДОКУМЕНТ: Русија ће напасти Балкан за три до пет година, Европи прети велики рат
ФРАНЦУСКЕ власти сматрају да је 2030. године могућ велики сукоб у Европи, а у који би била увучена Француска и њени савезници, наводи се у „Стратешком националном прегледу“ те земље за 2025. годину.
15. 07. 2025. у 11:22

"ЗАШТО НЕ УДАРИШ НА МОСКВУ?!" Детаљи разговора Трампа и Зеленског, на Русију ће падати ракете које Срби памте по злу?
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп разматра могућност да Украјини пошаље крстареће ракете Томахавк, преноси Вашингтон пост позивајући се на извор упознат са разговорима у Белој кући. Наведене ракете се још увек не налазе на званичном списку, али би могле бити укључене у каснијим пакетима помоћи.
15. 07. 2025. у 09:36

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (0)