УХАПШЕН БЕГУНАЦ ИЗ ЗАБЕЛЕ: Откривено где га је полиција пронашла
Потпредседник Владе Србије и министар унутрашњих послова Ивица Дачић изјавио је дa је полиција ухапсила Данијела Милојковића (1990) из места Бујачић код Ваљева, који је 19. јуна побегао из КПЗ Забела из Пожаревца.

МУП
- У 16.55 полиција је ухапсила Данијела Милојковића (1990) из места Бујачић код Ваљева, који је 19-ог јуна побегао из КПЗ Забела из Пожаревца.
Милојковић је ухапшен у Ваљеву док је чекао такси заједно са девојком, а лоциран је преко мобилног телефона. Лице ће бити спроведено у Пожаревац - изјавио је министар Дачић.

"НА СТОЛУ СУ РАТНИ ПРЕДЛОЗИ, БРИСЕЛ ХОЋЕ РАТ!" Орбан се хитно јавио из Копенхагена
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан навео је из Копенхагена, где учествује на самиту Европске политичке заједнице, да је ситуација озбиљна и да се на столу налазе, "отворени, ратно оријентисани предлози".
02. 10. 2025. у 08:59

(МАПЕ) ОВАКО ЋЕ СЕ КРЕТАТИ НЕВРЕМЕ У СРБИЈИ: Погледајте из часа у час, стижу снег и киша (ФОТО)
ПОГЛЕДАЈТЕ како ће се ледени облак кретати над Србијом и које крајеве кад погађа невреме. Данас и сутра облачно са кишом и хладно, осим на северозападу Војводине где ће се задржати суво време, најавио је РХМЗ.
02. 10. 2025. у 10:47

ВЕДРАНА ОГОРЧЕНА: "Пилић је био хришћанин! Срамота за Сплит, само мртав Пилић може бити - велики Пилић"
ХРВАТСКИ тениски ас Никола Пилић преминуо је у 87. години живота у Ријеци, а сахрањен је протеклог викенда у Опатији, граду у којем је провео последње дане живота.
02. 10. 2025. у 07:20
Коментари (0)