Ухапшена особа која се доводи у везу са убицом полицајца у Лозници
У БИЈЕЉИНИ је данас лишено слободе лице које се доводи у везу са осумњиченим за убиство једног и рањавање другог полицајца у Лозници, незванично сазнаје БН ТВ.

Фото: Д. П.
Како незванично сазнаје БН ТВ, осумњичени је ухапшен у једном угоститељском објекту у Рачанској улици.
Рачанску улицу у Бијељини претходно је блокирала полиција, односно формиран је пункт на којем се ради провера једног возила и лица.
Подсетимо, МУП Српске је јутрос саопштио да се за извршиоцем убиства полицајца у Лозници активно трага и у Српској.
Како се наводи у саопштењу, полицијски службеници Министарства унутрашњих послова Републике Српске предузимају низ мера и радњи у вези са потрагом за лицем које је ноћас извршило кривично дело тешко убиство, приликом чега је смртно страдао полицијски службеник Министарства унутрашњих послова Републике Србије у Лозници.

ЏЕЈ ДИ ВЕНС УДАРИО НА ЗЕЛЕНСКОГ: То што он ради је апсурдно
У ИНТЕРВЈУУ за интернет портал УнХерд , амерички потпредседник Џеј Ди Венс назвао је нападе украјинског председника Володимира Зеленског на САД „непродуктивном реториком“ и „апсурдним“.
15. 04. 2025. у 10:27

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

"СИНА СМО САХРАНИЛИ У НИКШИЋУ" Жељко Самарџић о највећој животној трагедији: "То је била туга за све нас"
ПЕВАЧ проговорио о болној теми.
15. 04. 2025. у 10:18
Коментари (0)