У ТОКУ АКЦИЈА ВИХОР: Мушкарац избоден у Миријеву, за нападачем се још трага
У МИРИЈЕВУ је синоћ, око 20.00 часова избоден човек.
Фото: Милена Анђела/Профимедиа/Илустрација
Мушкарац Р.Н. (43) том приликом задобио је убодну рану у стомаку.
Случајни пролазници видели су га како лежи крвав и одмах су позали хитну помоћ, која га је превезла Ургентни центар.
Како сазнајемо, на снази је била акција Вихор, те је убрзо нападач и идентификован.
За њим се још увек трага.
(Телеграф)
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КРЕМЉ РЕАГОВАО НА УЛТИМАТУМ ЗЕЛЕНСКОГ: Ускоро хитан састанак Путина и Лукашенка
РУСКИ председник Владимир Путин и белоруски лидер Александар Лукашенко планирају да се састану у блиској будућности и очекује се да ће разговарати о ултиматуму који је председник Украјине Володимир Зеленски недавно упутио Минску, саопштио је Кремљ.
23. 06. 2026. у 08:02
"БОЖИЈА РУКА" И "ГОЛ ВЕКА" 40 ГОДИНА КАСНИЈЕ: Дан када је Дијего Армандо Марадона постао "божанство" (ВИДЕО)
Дан када се фудбал променио. Постоје голови који доносе трофеје, мењају каријере, али је само један променио историју ове игре.
22. 06. 2026. у 12:45 >> 12:45
Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"
СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.
23. 06. 2026. у 16:05
Коментари (0)