ПРЕТУЧЕН БИЗНИСМЕН ИЗ ХОЛАНДИЈЕ У БЕОГРАДУ: Разбојници га сачекали на паркингу, задали му неколико удараца, па побегли

Ђорђе Грмуша
Ђорђе Грмуша

09. 09. 2024. у 10:19

ДРЖАВЉАНИН Србије А. Р. (32), који живи и ради у Холандији, средином прошле недеље био је жртва двојице разбојника испред познатог ресторана у Новом Београду.

ПРЕТУЧЕН БИЗНИСМЕН ИЗ ХОЛАНДИЈЕ У БЕОГРАДУ: Разбојници га сачекали на паркингу, задали му неколико удараца, па побегли

Фото: М. Анђела/Профимедиа

Како се сазнаје, мушкарци су га сачекали на паркингу. Чим је пришао аутомобилу задали су му неколико удараца у главу и узели торбицу. Плашећи се за свој живот, А. Р. је крваве главе побегао у ресторан и затражио помоћ. Запослени су позвали Хитну помоћ и полицију.

Бизнисмен је током истраге, наводно, рекао да "никоме ништа не дугује, нити му је неко претио".

О случају је обавештено Треће основно јавно тужилаштво у Београду.

А. Р. је након напада примљен на Војномедицинску академију.

(Телеграф)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ ОБЈАВИЛИ СПИСАК НАЈВЕЋИХ НЕПРИЈАТЕЉА: Ево на ком је месту Хрватска

РУСИ ОБЈАВИЛИ СПИСАК НАЈВЕЋИХ НЕПРИЈАТЕЉА: Ево на ком је месту Хрватска

РУСКИ ски лист „Взгљад“ саставио је и у уторак објавио „Рејтинг непријатељских влада“ како би показао разлику између држава које се свесно супротстављају Русији и оних које су на ту одлуку „против њихове воље натерале спољнополитичке околности“, преноси Слободна Далмација.

14. 11. 2025. у 16:54

ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година

ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година

УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.

13. 11. 2025. у 10:54

Коментари (0)

Штедња у Unicredit Банци уз каматну стопу од чак 3,60%