БИЋЕ ПОДНЕТЕ КРИВИЧНЕ ПРОЈАВЕ: Прокупачка полиција искључила из саобраћаја двојицу возача
ПРИПАДНИЦИ полиције у Прокупљу искључили су из саобраћаја двојицу возача који су возили под дејством алкохола и једног под дејством психоактивних супстанци.

фото д.з.
Наиме, како се наводи у полицијском саопштењу, полиција у Житорађи је зауставила четрдесетпетогодишњег возача "пасата" који је управљао возилом са 1,57 промила алкохола у организму.
Такође, патрола у Прокупљу искључила је из саобраћаја педесетједногодишњег возача „ситроена“ који је возио са 1,38 промила алкохола у организму, као и тридесетседмогодишњег возача „ланчије“ под дејством канабиса.
Возачима је одређено задржавање и протов њих ће бити поднете одговарајуће прекршајне пријаве.

НИЈЕ НИ КУПИЛА КАРТУ, НА ПЛАЖИ ЈОЈ ПОНУДИЛИ БЕСПЛАТНУ ВОЖЊУ: Нови детаљи трагичне смрти Новосађанке у Будви
ТИНЕЈЏЕРКА је, како каже њен близак пријатељ, била девојка пуна живота, имала је много планова за будућност, а тек је имала 19 година, и цео живот је био пред њом, а сада је читава њена породица завијена у црно.
30. 05. 2025. у 14:42

УКРАЈИНА ИЗВЕЛА ЈЕДАН ОД НАЈВЕЋИХ НАПАДА НА РУСИЈУ: Аеродроми у Москви затворени, уништена важна фабрика (ВИДЕО)
УКРАЈИНА је током ноћи извела један од највећих напада дроновима од почетка рата, гађајући више циљева на територији Русије. Због напада су московски аеродроми били приморани да привремено обуставе рад, што је изазвало хаос у ваздушном саобраћају.
28. 05. 2025. у 09:45

ОТКРИВЕНА ПОДЗЕМНА СОБА У УКРАЈИНИ: Била затрпана 300 година - чему је служила? (ФОТО)
СКРИВЕНА испод замка у историјском граду Галичу, у западној Украјини, мистериозна соба била је затрпана земљом и отпадом последњих 300 година, а сада је напокон октривена.
02. 06. 2025. у 10:54
Коментари (0)