ПРЕТУКЛИ МЛАДИЋА У НОВОГОДИШЊОЈ НОЋИ, ОН НА БОЖИЋ ПРЕМИНУО: Двојици Панчеваца прети доживотна робија

Јелена Баљак

16. 01. 2025. у 13:22

ВИШЕ јавно тужилаштво из Панчева подигло је оптужницу против двојице Панчеваца, због сумње да су у новогодишњој ноћи претукли младића из оближњег села Старчево, који је од задобијених повреда преминуо у болници, на Божић.

ПРЕТУКЛИ МЛАДИЋА У НОВОГОДИШЊОЈ НОЋИ, ОН НА БОЖИЋ ПРЕМИНУО: Двојици Панчеваца прети доживотна робија

Фото: Зоран Јовановић

Како се наводи у саопштењу, Н. Г. и А. Б. су у ноћи између 31. децембра и 1. јануара, испред „Моје кафане“ у Панчеву, у Немањиној улици, убијеном Д. Ј. задали више удараца рукама и ногама у пределу главе и тела. Седам дана касније, он је подлегао тешким телесним повредама.

Окривљенима се ставља на терет да су као саизвршиоци починили тешко убиство, за шта је прописана казна од најмање 10 година затвора, па чак и доживотна робија.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПУТИН ОТКРИО ЗАСТРАШУЈУЋЕ ДЕТАЉЕ О ОРЕШНИКУ Бојева глава издржава температуру као на Сунцу

ПУТИН ОТКРИО ЗАСТРАШУЈУЋЕ ДЕТАЉЕ О "ОРЕШНИКУ" Бојева глава издржава температуру као на Сунцу

РУСКИ председник Владимир Путин изјавио је да бојеве главе хиперсоничног система "орешник" могу да издрже екстремне температуре, упоредиве са температуром на површини Сунца.

21. 02. 2025. у 14:16

НОВИНАРИМА РЕКЛА САМО ОВУ РЕЧЕНИЦУ: Бивша градоначелница Ниша са лисицама на рукама спроведена у зграду УКП-а у Нишу (ФОТО/ВИДЕО)

НОВИНАРИМА РЕКЛА САМО ОВУ РЕЧЕНИЦУ: Бивша градоначелница Ниша са лисицама на рукама спроведена у зграду УКП-а у Нишу (ФОТО/ВИДЕО)

БИВША градоначелница Ниша, Драгана Сотировски, која је данас приведена у великој акцији полиције против корупције, са лисицама на рукама доведeна је у зграду Управе криминалистичке полиције у Нишу.

21. 02. 2025. у 13:38

ВЕЉКОВА БИВША - ПОЗНАТА НОВИНАРКА: Узела презиме Ражнатовић, он је оставио након два месеца

ВЕЉКОВА БИВША - ПОЗНАТА НОВИНАРКА: Узела презиме Ражнатовић, он је оставио након два месеца

ВЕЉКО Ражнатовић годинама је у срећном браку са некадашњом кошаркашицом Богданом са којом је добио и троје деце, но, с времена на време, покрене се прича и о његовим бившим изабраницама.

21. 02. 2025. у 19:34

Коментари (0)

БАЈА МАЛИ КНИНЏА ОТКРИО: Војвода Момчило је сваке ноћи сањао исти сан