ОВО ЈЕ МИЛИЦА КОЈА ЈЕ УБИЈЕНА У СВОМ СТАНУ У ЧАЧКУ: Сумња се да је њу и супруга избо њихов син (ФОТО)

Mina Izgarević

18. 03. 2025. у 12:21

СТРАВИЧАН злочин догодио се у стану у Улици Данице Марковић у Чачку синоћ око 22 сата када је Михаило Баковић убио своје родитеље Јована (77) и Милицу Баковић (72). Такав исход догађаја нико није очекивао, с обзиром на то да комшије наводе да је Михаило свакодневно обилазио родитеље.

ОВО ЈЕ МИЛИЦА КОЈА ЈЕ УБИЈЕНА У СВОМ СТАНУ У ЧАЧКУ: Сумња се да је њу и супруга избо њихов син (ФОТО)

Foto: Facebook /milica.bakovic.54

- Били су дивни људи. Син је сваки дан долазио да их обилази, није нам јасно шта је могло да се догоди. Чула сам да је Михајло био болестан, али не знам о чему се ради. Његова супруга га је синоћ звала, није се јављао.

Foto: Facebook /milica.bakovic.54

 

Нису се јављали ни они, па је дошла до стана. Куцала је на врата, али се нико није одазвао. Код нас је куцала у поноћ, пустили смо је, па је из нашег стана позвала полицију, не знајући шта се дешава. 

Са полицијом су дошли и ватрогасци, који су се преко тераса попели на први спрат и ушли кроз прозор и затекли тела у стану. Након тога је полиција развалила врата - испричала је комшиница у сузама.

Foto: Facebook /milica.bakovic.54

 

Михаило је након злочина, за који нико у том моменту није знао да се догодио, закључао врата, побегао из зграде и сео у аутомобил. Упутио се у смеру Београда, а ухапшен је у селу Сврачковци код Горњег Милановца, три сата касније. Засад није познато где је намеравао да се сакрије.

На ходнику зграде и даље су видљиви трагови крви убијеног брачног пара, а ходник зграде испред стана пун је полицијских трака, акко не би могло да се приђе разваљеним вратима стана.

(Телеграф)

БОНУС ВИДЕО - ТУГА НЕ ЈЕЊАВА: Одржан шестогогишњи помен Шабану Шаулићу, породица и пријатељи га не заборављају

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући

СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући

ЕЈМИ Аптон (38), оснивачица удружења Florrie’s Army у Лидсу у Енглеској, нашла се у центру велике афере након што су родитељи преминуле деце открили да су тела њихових беба држана у њеној кући уместо у мртвачници.

27. 08. 2025. у 17:50

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.

25. 08. 2025. у 13:15

Наследио кућу, испод намештаја нашао СКРИВЕНО БЛАГО које вреди милионе евра

Наследио кућу, испод намештаја нашао СКРИВЕНО БЛАГО које вреди милионе евра

ФРАНЦУЗ који је наследио кућу од преминулих рођака открио је невероватну ризницу златних новчића и полуга вредних неколико милиона евра. Благо је било јако добро сакривено испод намештаја и у купатилу.

31. 08. 2025. у 14:26

Коментари (0)

КОНОР МЕКГРЕГОР СЕ ОДСЕКАО ОД СТРАХА У ЦРНОЈ ГОРИ! Чувени борац побегао главом без обзира (ВИДЕО)