МУП О ТУЧИ У НОВОМ САДУ: Учесници били у алкохолисаном стању
ПОЛИЦИЈСКИ службеници ПУ Нови Сад су ноћас, око 2:25 часова упућени у католичку порту одакле је НН лице пријавило да је у току туча више лица.
ФОТО:Љ.П.
Полиција је у вези са тим сачинила службену белешку у којој се наводи да је полиција, на Позоришном тргу, затекла четворицу младића, од којих су тројица имала видне повреде, а такође су исти били у видно алкохолисаном стању.
Према изјави четвртог, који није био повређен, они су, претходно, у улици Лазе Телечког, ушли у вербални конфликт са неколико лица, како су они рекли ромске националности, који су их, затим, физички напали и задали им више удараца рукама, ногама и каишевима.
На лице места позвана је екипа Хитне помоћи, а оштећенима је речено да се, после указивања медицинске помоћи и након што се отрезне, јаве у полицију, како би дали изјаве о овом догађају.
О свему је обавештен надлежни јавни тужилац који је наложио да се, после констатовања тежине повреда, поново извести, ради квалификације догађаја.
Полиција је, током дана, телефоном позивала оштећене, од којих се јавио само један, који је требало да дође у службене просторије у 17 часова, али се, до овог тренутка, није појавио.
Полицијска управа у Новом Саду предузима све мере и радње из своје законске надлежности како би расветлила овај догађај и процесуирала осумњичене.
Све ово је записано у званичној службеној белешци од ноћас и никакви други детаљи који се тичу политизације овог догађаја нису спомињани приликом изјашњавања на лицу места током ноћи.
Препоручујемо
ДЕЧАК (14) ПАО СА 10 МЕТАРА ВИСИНЕ: Игра с вршњацима окончана унутрашњим повредама
23. 06. 2026. у 11:31
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КРЕМЉ РЕАГОВАО НА УЛТИМАТУМ ЗЕЛЕНСКОГ: Ускоро хитан састанак Путина и Лукашенка
РУСКИ председник Владимир Путин и белоруски лидер Александар Лукашенко планирају да се састану у блиској будућности и очекује се да ће разговарати о ултиматуму који је председник Украјине Володимир Зеленски недавно упутио Минску, саопштио је Кремљ.
23. 06. 2026. у 08:02
"БОЖИЈА РУКА" И "ГОЛ ВЕКА" 40 ГОДИНА КАСНИЈЕ: Дан када је Дијего Армандо Марадона постао "божанство" (ВИДЕО)
Дан када се фудбал променио. Постоје голови који доносе трофеје, мењају каријере, али је само један променио историју ове игре.
22. 06. 2026. у 12:45 >> 12:45
ТЕШКА БОРБА ЗА ЖИВОТ НАШЕГ СЛАВНОГ МУЗИЧАРА: "Рак ми гризе кости, проширио се на цело тело, молим вас - помозите да преживим"
"МОЛИМ вас, вратите ми ону доброту коју сам годинама делио са вама, донирајте одмах и помозите ми да преживим."
20. 06. 2026. у 16:23
Коментари (33)