ПОЗИВАО НА СВРГАВАЊЕ ВЛАСТИ: У Београду ухапшен осумњичени да је позивао на насилну промену уставног уређења

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

30. 10. 2025. у 21:55

ПОЛИЦИЈА у Београду ухапсила је данас М.В. (48) из тог града због сумње да је извршио кривично дело позивање на насилну промену уставног уређења преко друштвене мреже ТикТок, саопштило је вечерас Министарство унутрашњих послова.

ПОЗИВАО НА СВРГАВАЊЕ ВЛАСТИ: У Београду ухапшен осумњичени да је позивао на насилну промену уставног уређења

Фото: Н. Скендерија

М.В. се сумњичи да је снимио и поставио видео клип на друштвеној мрежи ТикТок у којем је позивао на насилну промену уставног уређења Србије, односно да се 1. новембра свргну највиши државни органи, односно представници тих органа.

Осумњиченом је одређено задржавање до 48 сати након чега ће, уз кривичну пријаву, бити приведен Вишем јавном тужилаштву у Београду.

(Танјуг)

БОНУС ВИДЕО - ШАМПИОНИ У ФОКУСУ: Анђела Вуковић - Радозналост је њена супермоћ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСКИ ВОЈНИ СТРУЧЊАК: Један удар орешника и сармата може да уништи читав НАТО у Европи

РУСКИ ВОЈНИ СТРУЧЊАК: Један удар "орешника" и "сармата" може да уништи читав НАТО у Европи

КОМБИНОВАНО лансирање ракетних система „сармат“ и „орешник“ способно је да неутралише целу војну инфраструктуру Северноатлантске алијансе у Европи, рекао је за руске медије Александар Степанов, војни стручњак Института за право и националну безбедност Руске председничке академије за националну економију и јавну управу (РАНХЕГА).

13. 05. 2026. у 12:29

НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ! Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији

"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији

ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.

11. 05. 2026. у 19:09

Коментари (0)

ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗАТЕЧЕН! Хрвати хтели да украду Србији најбољег ватерполисту света