САМОУБИСТВО ИЛИ НЕСРЕЋНИ СЛУЧАЈ? Жандармерија извукла тело из бунара у селу Лазац код Краљева (ФОТО, ВИДЕО)
После вишедневне потраге, беживотно тело Ч. Б.(62) из села Лазац надомак Краљева пронађено је у петак увече у бунару дубоком око 35 метара у дворишту његове породичне куће.
Фото Горан Шљивић
Комшије препостављају да је у питању самоубиство пошто је, како кажу, несрећни мушкарац имао психичких проблема и неколико пута се лечио од депресије, мада не искључју ни могућност несрећног случаја.
- Неколико дана га нисам виђао ни у селу, ни у дворишту пред кућом. Пре два дана сам нестанак пријавио полицији. Сумњајући да није можда упао у свој бунар, позвао сам ватрогасце и човека који се бави ископавањем бунара како би исцрпели воду. Након тога смо у дубини бунара угледали његово беживотно тело – прича први комшија.
Леш несрећног Ч. Б. у суботу пре подне из бунара је извадио припадник краљевачког одреда Жандармерије уз асистенцију и помоћ својих колега, као и припадника овдашње Ватрогасно-спасилачке јединице.
- Пред десетак година вратио се у село из Чачка. Живео је овде сам са мајком док није преминула, а друге ближе рођаке, колико знамо, није имао. Свима је било познато да је имао одређених здравствених проблема, али никада није направио ниједан проблем или инцидент – додају комшије. - Био је и веома побожан, а шта га је на ово натерало, ту тајну је однео са собом.
Препоручујемо
ПРЕМИНУО ЈЕДАН ПАЦИЈЕНТ: У болници у Краљеву од короне се лечи 14 особа
21. 08. 2020. у 15:07
ДАРКО ЈЕ ОТЕО, ТУКАО И СИЛОВАО ДЕВОЈКУ (24): Суд га помиловао, пуштен на слободу
19. 08. 2020. у 13:24
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - "Смрадови су преко Дрине прешли" - а тврди да песму никад није изводио
БУРА око фотографије и снимка фолкера Аце Лукаса са Насером Орићем, некадашњим командантом јединица Армије РБиХ у подручју Сребренице током рата у Босни и Херцеговини, не стишава се. И даље актери "кафанског сусрета" изазивају велику пажњу, а сад је у центру певач Шериф Коњевић, који је позвао српског певача да присуствује приватној прослави у ресторану у центру Сарајева, где је био позван и Насер Орић.
02. 12. 2025. у 12:35
Коментари (0)