УМЕСТО ДА ИХ ШАЉЕМ У ШКОЛУ, САХРАЊУЈЕМ ИХ: Сахрањена браћа која су се утопила у језеру Очага - крици мајке одјекивали гробљем

Ј.Д.Љ.

26. 08. 2020. у 18:15

НА гробљу у Великим Црљенима данас су на вечни починак, у пратњи родитеља, фамилије и пријатеља, испраћена браћа Данијел(5) и Драгиша(7) Метић, који су се у недељу утопили у језеру Очага код Лазаревца, на које су први пут отишли на купање са родитељима.

УМЕСТО ДА ИХ ШАЉЕМ У ШКОЛУ, САХРАЊУЈЕМ ИХ: Сахрањена браћа која су се утопила у језеру Очага - крици мајке одјекивали гробљем

Фото: Приватна архива

Гробљем су одјекивали очајни крици мајке Драгане која је, како каже, своје синове, уместо да води у школу - сахрањује.

Два бела ковчега, два бела крста за два мала анђела. Као што су увек у животу, рођена браћа су и сада, заједно спуштена у исту раку, да јој синови, како каже мајка, и "на небу не испуштају један другом ручицу".

Старијег су обукли у одело које су припремили за полазак у први разред основне школе, док је очух Кристијан обојици купио оно што су највише волели - смоки и чипс.

Подсетимо, дечаци су кобног дана дошли на језеро с мајком, очухом и сестром од годину и по дана. Мајка је била са ћерком док су се дечаци брчкали у плићаку, а на њих је пазио очух. Само на трен испостили су их из вида и то је било кобно - обојица су се удавила.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: Са тиме би могли заузети средње велику европску државу

РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: "Са тиме би могли заузети средње велику европску државу"

РУСИЈА не показује знакове повлачења у рату против Украјине. Напротив, Москва је појачала далекометне ударе на украјинске градове и нападе дуж целе линије фронта. Војни стручњаци истичу да је руска страна усвојила нове тактике, ослањајући се на масовну употребу дронова и малих диверзантских јединица, пише The New York Times.

10. 08. 2025. у 20:18

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем

ТРИ особе су убијене, а неколико је рањено у пуцњави која се догодила данас у Гњилану, док је осумњичени нападач у бекству, пренела је Коха. Болница у Гњилану саопштила је да је на лицу места констатована једна смрт, а да су две особе пребачене у Ургентни центар без знакова живота.

10. 08. 2025. у 18:11

Коментари (0)

ОВО ЋЕ ИЗАЗВАТИ МНОГЕ РЕАКЦИЈЕ: Ево шта су делије ноћас урадиле поводом дешавања у Црној Гори (ФОТО)