Тенис
МЕКИНРО: "Само Синер има веће шансе за титулу на Вимблдону од Ђоковића!"
23. 06. 2026. у 18:21
Фудбал
МЕКСИКАНЦИ ЧЕКАЛИ И ДОЧЕКАЛИ: Очоа стао на гол и исписао историју на Светском првенству
25. 06. 2026. у 08:46
АНЋЕЛОТИ СРЕЋАН ЗБОГ НЕЈМАРА: Има страст као дечак, све је заслужио због напорног рада
25. 06. 2026. у 08:23
ИСТОРИЈА НА МУНДИЈАЛУ! Јужна Африка победила Јужну Кореју и пласирала се први пут у нокаут фазу Светског првенства
25. 06. 2026. у 05:02 >> 05:04
Bgd
04.09.2020. 11:04
Sad mu treba na teret staviti sva moguća dela i naterati da plati popravku. Putnici i vozač da tuže majmuna za pretrpljeni strah pa neka plaća majmunčina do kraja života. Proterati iz Novog Sada i trajno mu zabraniti ulazak u grad.
vitabrevis
04.09.2020. 13:44
@Bgd - Za policiju ukinuti pojam prekomerne upotrebe sile (protiv ovakvih)! Olešite ga od batina!!!
Penzioner
04.09.2020. 12:12
Pitanje cim je izazvan! Ljudi su danas osetljivi, puni besa, bahati, na kraju zivaca.... Verujem da je tome prethodilo bahato ponasanje - voznja vozaca GSP. Imam dosta primera za njihovu bahatost, bezobrazluk i NE NOSE MASKE. Ovog ce biti sve vise. Odakle je, nije bitno. Mozda je i vozac GSP iz BIH. I nije se dao u beg, mirno otisao.
Dusan
04.09.2020. 17:43
@Penzioner - Ne nosim je ni ja. Ne svidja ti se? Pici peske.
istine radi
04.09.2020. 13:13
Pa naravno da je iz Priboja. Svako danas dolazi u civilizovani Novi Sad.
Sofronije
04.09.2020. 15:12
@istine radi - Dao se u beg a to što je debeo pa ne može da trči to je druga stvar,a izliv besa...e pa sad si i ti napisao glupost al to nama normalnima ne daje pravo da te mlatnemo flašom od vode po glavi!!!
Djole
04.09.2020. 15:24
Udario balvan na autobus, razbio staklo..