ПУЦЊАВА У БЕОГРАДУ: Убио мајку па пресудио себи
У БЕОГРАДСКОМ насељу Котеж око 15 сати дошло је до породичне трагедије у којој је Д.С. убио своју мајку С.С., а потом и пресудио себи, сазнају Новости.
Фото: Д. Н.
Како сазнајемо, Д.С. је злочин почини из пиштоља у илегалном поседу, а мотив за сада није познат.
Такође, у породици раније није било пријава насиља.
Полицијске патроле су на лицу места и тренутно обављају увиђај.
Препоручујемо
НЕСТАЛА ДЕВОЈЧИЦА (9) ПРОНАЂЕНА МРТВА У ОРМАРУ: Комшије убиле осумњиченог
14. 09. 2020. у 10:13
МОТИВ УБИСТВА У КАЛУЂЕРИЦИ: Шта се крије иза бруталне ликвидације Драгана Ристића
11. 09. 2020. у 21:00
"СВЕОПШТИ РАТ" Стигло велико упозорење Америци
ВИСОКИ ирански званичник упозорио је да ће сваки напад на његову земљу бити сматран „свеопштим ратом“ док се америчка ударна група носача авиона приближава региону.
24. 01. 2026. у 09:31
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)